Yıldırım Açılış Organizasyonu Yıldırım Balon Süsleme

İçin Yıldırım Çevresinde En Çok Tercih Edilen Hizmetlerimiz…

Yıldırım da genellikle çalıştığımız kurumsal firmaların talepleri doğrultusunda etkinlik organizasyonları yapıyoruz. Bu etkinlikler açılış organizasyonu dışında; stand ve tanıtım aktiviteleri, ilan dağıtımları, balon süsleme, kampanya duyuruları, ses sistemi kiralama, palyaço etkinlikleri, hostes temini, tanıtım filmleri, şişme oyuncak kiralama ve ufak çaplı kokteyller oluyor. Ancak kurumsal firmaların dışında bize internet kanalıyla yada Yıldırım ‘de organizasyon yaparken tanıştığımız kişiler için de organizasyon alanında ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyoruz. 

Yıldırım ve Çevresinde Palyaçolu, Ses Sistemli ve Balon Süslemeli Açılış Organizasyonu

Sadece Yıldırım da değil, hemen hemen her yerde açılış organizasyonu alanında en çok talep edilen Açılış Organizasyonudur. Balon Süsleme, Üçgen Bayrak Süsleme, Ses Sistemi Kiralama, Sunucu ve MC Anonsları, Palyaço Gösterileri, Hostesler, Logo Baskılı Balon, Bistro Masa Kiralama bu tarz açılış organizasyonlarının standartlarındandır.

 

Yıldırım ‘da Kokteylli Açılış Organizasyonu

Son zamanların yükselen yıldızı kokteylli lüks açılış organizasyonlarıdır. Özenle hazırlanmış ikramlar, lüks bistro masaların üzerinde şık giyimli garsonlar tarafından servis edilir. Balon süsleme, tül süsleme, ses sistemi, kokteyl organizasyonu, hostes ve servis elemanları, fotoğrafçı bu organizasyonlarda talep edilen başlıca hizmetlerimizdendir.

 

Yıldırım ve Çevresinde Protokol Katılımlı Açılış Organizasyonu

Bakanlar, Millet vekilleri ya da firmanızın üst düzey yöneticilerinin katılacağı özel bir açılış organizasyonu düzenlemeyi planlıyorsanız işi tesadüflere bırakmak yerine bizimle çalışabilirsiniz. Özel gölgelendirme sistemleri ya da çadırlar, host ve hostesler, özel güvenlik, ısıtma ve soğutma sistemleri, jeneratör, profesyonel ses sistemi, led ekran, kamera çekimi ve özel görüntüleme sistemleri, sahne, kürsü, protokol sunucusu, oturma düzenleri, süslemeler, bayraklar ve ikramlar en çok talep edilen hizmetlerimizdendir. 

 

Kipa Açılış Organizasyonları ve Tüm Etkinlikleri

Firmamız KİPA ‘nın Türkiye genelinde açılış organizasyonu, defans organizasyonları, yenileme çalışmalarını, anonslu reklam araçlarını, ramazan etkinlikleriniz, çat kapı aktiviteleriniz, balon süslemeleriniz, animasyon etkinlikleriniz, yıl dönümü organizasyonlarını ve farklı farklı etkinliklerini yapmaktadır. Aşağıda birkaç referans fotoğraf sunuyoruz. 

 

Alfemo Mağazaları Türkiye Genelinde Açılış Organizasyonları ve Yenileme Çalışmaları

Alfemo Mobilya ve Kids & Teens mağazalarının, açılış organizasyonları ve yenileme çalışmalarında uzunca bir zamandır birlikte çalışıyoruz. Ayrıca firmanın kurumsal etkinlikleri, bayii toplantıları, kokteyl organizasyonları ve piknik organizasyonlarında da birlikte çalışıyoruz.Aşağıda yapmış olduğumuz organizasyonlara ait birkaç referans fotoğraflar sunuyoruz.

 

Vestel Açılış Organizasyonları ve Dönemsel Etkinlikleri

Firmamız Vestel firmasının Türkiye genelinde açılış organizasyonu ve dönemsel etkinliklerini yapmaktadır. Özellikle yürüyen reklamlar, stand çalışmaları, bayii güçlendirme ve ilan dağıtımları alanında yoğun olarak çalışmaktayız. Aşağıda birkaç referans fotoğraflar sunuyoruz.

 

Vs. Outlet Türkiye Genelinde Açılış Organizasyonu, İlan Dağıtımları, Bayrak Süsleme ve Dönemsel Etkinlik Organizasyonları

Zorlu gurubuna ait farklı bir marka olarak yönetilen Vs. Outlet’in ilan dağıtımlarını, açılış organizasyonlarını, yürüyen reklam çalışmalarını, dönemsel etkinliklerini, süslemelerini, bazı reklam giydirmelerini firmamız yapmaktadır. Aşağıda yapmış olduğumuz organizasyonlara ait birkaç referans fotoğraflar sunuyoruz.