Şenlik Organizasyonu

Şenlik organizasyonu, okul ve resmi veya özel kurum şenliklerinde gerçekleştirdiğimiz bir dizi etkinliklerdir. Şenlik organizasyonları denilince her birimizin öncelikli olarak aklına gelen üniversite ve okul şenlikleridir. Eğlenmek, dinlenmek ve okula adapte olmak amaçlı gerçekleştirilen okul şenliklerinde etkinlik seçeneklerimiz çok fazla, hatta neredeyse sınırsız. Sahne ve ses sistemi kiralama hizmetinden, şişme oyun parkurları kurulumuna, yemek stantlarından (tavuk pilav ikramı, mangal, pamuk şeker, pamuk helva, kağıt helva, macun, İzmir lokma) falcı köşelerine, kostümlü animatörlerden pelüş maskotlara kadar fazlasıyla seçenek sunabiliriz. Kurumsal şenlikler (firma ve şirketler) de yine aynı şekilde çalışanların kuruma adaptasyonunu sağlamak ve yorucu geçen çalışma döneminin ardından çalışanlara bir dinlence ve eğlence ortamı sağlamak üzere organize edilmektedir. Ses sistemi, sunucu, servis elemanı ve garson, animatör, sahne gösterileri ve çeşitli şovlar hizmetlerimizden bazılarıdır.

Şenlik Organizasyonu ve Önemi

Şenlik organizasyonları hem okuldaki öğrenciler hem de şirket çalışanları için yüksek motivasyon sağlar. İnsanlar arasındaki bağı güçlendirdiği ve beraber olduğu kurama da bağlılık sağlar. İnsanlar hem eğlenir hem de kaynaşır. Bu yüzden insan ilişkileri uzmanları tarafından bu tarz organizasyonlar çok önerilir. Firmalar ve okullar her yıl bir kereye mahsus olarak şenlik organizasyonu düzenler. Şenliklerde büyüklere aynı zamanda çocuklara yönelik birçok oyun ve etkinlik düzenlenir. Bunlardan bazıları; çuval yarışı, pinpon topu yarışı, halat çekmece, tavla vb. oyunlardır.

Şenlik Organizasyon Hizmetlerimiz

  • Ses, Sahne ve Işık Sistemleri Kiralama: Şenlik organizasyonlarında müzik ve sahne hizmetleri önemlidir. Bunun için de profesyonel bir ses sistemine ihtiyacınız olacak. Mekanın büyüklüğü, ortamın akustiği, davetli sayısı gibi faktörleri baz alarak, sizler için en uygun olan ses sistemini belirliyoruz. Ses, sahne ve ışık sistemleri temini ve kurulumu hizmetleriniz bir arada veriyoruz.
  • Şişme Oyuncak Kiralama: Her yaş grubuna uygun şişme oyun parkurları ile şenlik katılımcılarına eğlenceyi ve adrenalini bir arada sunuyoruz. Canlı langırt, sumo güreşi, tırmanma dağı, rodeo ve daha fazlası için www.sismeoyuncak.com adresli web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
  • Nostaljik Satıcılar: Pamuk şeker, patlamış mısır, limonata ve şerbet, macun, dondurma ve Türk kahvesi ikramlarımızı geleneklerimize uygun bir şekilde yaparak şenlik organizasyonlarınızı eğlenceye dönüştürüyoruz.
  • Çadır ve Gölgelik Kiralama: Olumsuz hava şartlarından korunmak için çadır ve gölgelik kiralama gibi çözümler sunuyoruz.
  • Müzik ve Sahne Hizmetleri: Bando ekibi, trio ekibi, fasıl ekibi, profesyonel DJ temini ve ünlü müzisyen temini ile şenlik organizasyonlarınız da müzik hizmeti veriyoruz.