Hakkımızda

İzmir Organizasyon

İzmir Organizasyon; Genç ve dinamik bir kadroyla 2006 yılında Uğur Candan tarafından faaliyete başlayan firmamız ‘Animasyon’, ‘Organizasyon’,’ Süsleme’ ve ‘Reklamcılık’ alanlarında hizmet vermektedir. İzmir Organizasyon geçen süre içerisinde malzeme ve personel uyumuna önem vermiş, önemli referanslara sahip işlerin altından başarıyla kalkmıştır. ‘İzmir Organizasyon’ evinizde yapılan 5 kişilik doğum günü partisinden, 5000 kişilik şenliklere, küçük büyük demeden aynı önemi vererek “bizim için işin küçüğü büyüğü olmaz” felsefesiyle çalışır. Yaptığımız işi severek yapmamız ve müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımımız, bizi farklı kılan ve ileriye taşıyacak olan önemli faktörlerdir.

İzmir Organizasyon Kalite Politikası

Sürekli gelişme felsefesi doğrultusunda yüksek standartlarda organizasyon hizmeti sunmak.

Çalışanlarımızın, müşterilerimizin memnuniyetini ve yaşam kalitesini en yüksek düzeye çıkarmak.

Ülkemizde sunulan organizasyon hizmetleri alanında lider ve yenilikçi olmak.

KISACA

Kendimize ait malzemeler ile sorunsuz ve gecikmesiz organizasyon düzenliyoruz…

Açılış Organizasyonu

İzmir Organizasyon’a 7/24 Ulaşılabilirlik

İzmir Organizasyon ulaşılabilir olmak için internet, telefon, cep telefonu, whatsapp, mail ve sms gibi iletişim yollarından hepsini profesyonelce  kullanır ve bu iletişim kanalları tarafımıza 7/24 ulaşabilmenizi sağlar. Biz biliyoruz ki Açılış organize eden müşterimizin bazıları o gece uykusuz kalır ya şu olursa ya bu olursa seklinde sorular içinde stresten boğulurlar. İzmir Organizasyon’la rahatça 7/24 iletişime geçebilirler ve almış oldukları hizmetle ilgili  yardım alabilirler. Sİz değerli müşterilerimizin streslerini azaltabilirsek ne mutlu bizlere.

Açılış Organizasyonu

%100 İzmir Organizasyon Memnuniyet Garantisi

İzmir Organizasyon %100 memnuniyet garantisiyle müşterilerine hizmet sağlar. Organizasyon sektöründe böyle bir sistemin mümkün olması zor gibi görünse de ‘İzmir Organizasyon’ bir çok hizmeti kendi ekibi ve ekipmanıyla sağlar, hal böyle olunca da bu garanti tarafımızdan sağlanır.

İzmir Organizasyon

Sabit Çalışan

9 Kişi

İzmir Organizasyon

Kendimize Ait

6 Araç

İzmir Organizasyon

Sektörde

15+ Yıl

Sizce

Aynı Gün Kaç Farklı Noktada Organizasyon Yapabiliriz..?

Aynı Anda

83

 Farklı Noktada

İzmir ve çevresinde farklı marketlerin aynı anda tüm şubelerinde indirim günlerini düzenleme tecrübemiz oldukça fazlaydı…  Kipa Market zincirleri için Türkiye’nin farklı şehirlerinde aynı anda 83 faklı noktada etkinlik düzenledik. Etkinliğin içeriği 50 metre balon süsleme, ses sistemi kurulumu ve profesyonel sunucu eşliğinde anonsların yapılması, baskılı balon dağıtımı, 2 palyaço, 1 çizgi film maskotu, 1 hostes ve gıda ikramlarıydı. Hem de 2 yıl içinde 20 defa…