Temel Atma Töreni Organizasyonu

Temel Atma Töreni Organizasyonu İzmir

Temel atma töreni organizasyonu, teknik ve görsel hizmetlerimizle gerçekleştirdiğimiz bir organizasyondur. Temel atma töreni, çoğunlukla devlet yetkililerinin katılımcı olduğu ve büyük kurumsal şirketlerin ev, iş yeri, köprü, okul, fabrika, yol gibi yapılarının inşaatına başlamadan önce yapılan etkinlikleridir. Temel atma töreni büyük bir törenle kutlanır ve daha sonra o yapının inşaatına başlanır. Biz İzmir Organizasyon firması olarak çeşitli fabrikaların, şirketlerin, sitelerin, apartmanların ve iş yerlerinin temel atma töreni organizasyonlarını gerçekleştirmekteyiz. Animasyon hizmetlerinden süsleme hizmetlerine, catering hizmetinden ajans hizmetlerine, havai fişek ve pro teknik hizmetlerden ekipman teminine kadar temel atma töreni organizasyonları hizmetleri veriyoruz. Organizasyon alanında kaliteli ekipmanlarımızdan ve profesyonel ekibimizden hizmet almak isterseniz İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.

Temel Atma Töreni Organizasyonu ve Organizasyon Hizmetlerimiz

Ekipman Temini

Temel atma töreninde kürsü, sahne, masa, sandalye, çadır ve gölgelik gibi bazı temel ihtiyaçlarınız olacaktır. Protokol konuklarınız için loca, koltuk, sandalye, sehpa ve masa gibi ekipmanların teminini ve kurulum hizmetini firmamızdan temin edebilirsiniz. Ayrıca temel tam töreni öncesi konuşma yapmak için, sahne ve kürsü kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Çadır ve gölgelik bu tip organizasyonlarda, olumsuz hava şartlarından korunmak için ihtiyaç duyacağınız ekipmanlarımızdandır.

Ajans Hizmetleri

Organizasyon mekanında konuklarınızı güler yüzlü bir şekilde karşılamaları için, prezentabl, nitelikli ve deneyimli manken, host ve hostes temini hizmeti veriyoruz. Organizasyonunuza ev sahipliği yapan deneyimli ajans ekibimiz, organizasyonlarınızda firmanızı profesyonel bir şekilde temsil edecekler.

Havai Fişek ve Proteknik Hizmetler

Temel atma töreni organizasyonlarının olmazsa olmazlarından, etkinliklere renk ve coşku katan pro teknik hizmetler veriyoruz. Sis ve duman efektleri, gazlı konfeti atımı, uzaktan kumanda ile elektronik olarak ateşlenen volkan gösterisi ve ses butonları gibi hizmetler veriyoruz. Pro teknik alanda eğitimli ve deneyimli ekibimizle, birinci sınıf malzemeden üretilmiş kaliteli bir hizmet veriyoruz.

Kokteyl Organizasyonu / Catering Hizmeti

Davetlilerinize şık ve lezzetli yiyecek ve içecek ikramları yapıyoruz. Kurum renklerinize uygun renklerde örtülerle giydirilen bistro masalar, dekoratif içecek barları, lezzetli atıştırmalıklarla, profesyonel servis elemanlarımız, konuklarınıza ikram hizmeti veriyor. Tatlılardan tuzlulara, meyvelerden kuruyemişlere kadar zengin bir kokteyl menüsü ile, temel atma töreninizi profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Prodüksiyon Hizmetleri

Drone çekimi ile temel atma töreni organizasyonlarında, havadan 4k kalitesinde video çekimleri yapıyoruz. Tanıtım, reklam ve yıl dönümü etkinlikleriniz için de, bu görüntülerle sizler için bir tanıtım filmi hazırlıyoruz. Profesyonel video çekimi ve fotoğraf çekimleri ile de, organizasyonlarınızı unutulmaz hale getiriyoruz.

Müzik hizmetleri, sahne gösterileri, animasyon hizmetleri ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.