Tül ve Çiçek Süsleme

Tül ve Çiçek Süsleme İzmir Organizasyon

Tül ve çiçek süsleme, açılış organizasyonlarında yaptığımız mekan süsleme hizmetlerimizden biridir. Mağazanızın açılış gününüzde göze hitap etmesi hiç kuşkusuz fazlasıyla önemli bir etken. Bizler de markanıza, vizyonunuza, misyonunuza uygun konseptlerimiz ile tül ve çiçek süsleme hizmeti sunuyoruz. Farklı renkte tüller ve çeşitli çiçeklerle, açılışlarınızı size özel hale getiriyoruz. Açılış organizasyonu gibi etkinliklerin görsel estetiği çok önemlidir. Görselliği artırmak için tül, kumaş ve çiçek süsleme çok doğru bir tercihtir. Özellikle açılışların yapıldığı büyük mekanlarda ve temel atma törenlerinde sahne önü ve üstü için kumaş ve tül süsleme vazgeçilmezdir.

Tül ve kumaş süsleme mekana renk katmakla birlikte, organizasyona kalite ve şıklık da katar. Bunu yanı sıra açılış yaptığınız mekanda gözünüzü rahatsız eden bir görüntü varsa kumaş, çiçek ve tül süslemeyle güzel bir şekilde kamufle etmiş olursunuz. Çiçek süsleme de mekana renk katar ve ferahlık getirir. Hatta kumaş süsleme çiçeklerle beraber uygulandığında göz alıcı bir şıklık yaratır.

Tül ve Çiçek Süsleme Hangi Etkinliklerde ve Nerelerde Tercih edilir?

Organizasyona renk katan, davetlerin ihtişam ve zarafetini arttıran tül ve çiçek süslemeleri, açılış organizasyonlarından kokteyl organizasyonlarına, düğün organizasyonlarından mezuniyet organizasyonlarına kadar her türlü organizasyonda tercih edebilirsiniz. Organizasyonu gerçekleştireceğiniz mekanın kapısı, merdivenler, tırabzanlar, tavan ve duvarlar, giriş yolu, sahne önü, sahne üzeri, kürsü gibi aklınıza gelebilecek bir çok yere tül kumaş süslemesi yapıyoruz.

Organizasyon mekanında istediğiniz herhangi bir alana, istediğiniz renk ve çeşitlerde çiçek ve tül süslemeleri yapan ekibimizle, süsleme planınızı detaylı bir şekilde görüşebilirsiniz. Genellikle organizasyona hakim olan renklerin kullanıldığı kumaş, çiçek ve tüllerle, yine organizasyon konseptine uygun farklı şekillerde süslemeler yapabiliriz.

Süsleme hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için, www.izmirorganizasyon.com adresli web sitemizi de ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi içim bizimle iletişime geçebilirsiniz.