Sesli Reklam Aracı

Sesli Reklam Aracı Kiralama İzmir Açılış Organizasyonu

Sesli reklam aracı; reklam, kampanya ve duyuruların yapıldığı bir anons aracıdır. Firmanızın, kurum veya kuruluşunuzun açılış tarihi, kampanya bilgileri ve reklam anonsları, ses sisteminin kurulu olduğu motorlu bir taşıtın içerisinden yapılır ve bu araç sizin belirlediğiniz bölgelerde hedef kitleniz ile buluşur. İzmir Organizasyon firması olarak aynı zamanda bir reklam firması olarak görev yapıyor ve geniş kitlelere adınızı duyuruyoruz. Profesyonel ekibimiz, kaliteli ekipmanlarımız ve kaliteli hizmet anlayışımız ile birlikte, markanızın ve firmanızın adını büyük bir profesyonellikle taşıyoruz. Yalnızca İzmir ve yakın çevresinde değil, Ege Bölgesi’nde ve hatta tüm Türkiye’de reklam ve organizasyon hizmetlerinizi gerçekleştiriyoruz. Sesli anons aracı hizmetimizi açılış organizasyonu, yıl dönümü etkinlikleri, kampanya ve indirim dönemlerinde tercih edebilirsiniz. Ayrıca sesli anons araçlarımızı firmanızın logoları ile giydirerek görsel bir reklam hizmeti de sunuyoruz. İzmir Organizasyon firmamıza ulaşarak sesli anons araçlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sesli Reklam Aracı ve Reklam Hizmetlerimiz

İzmir Organizasyon firması olarak markanızın ve firmanızın adını geniş kitlelere duyurmak adına çeşitli reklam hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Uygun maliyetli olması ve geniş bir kitleye hem görsel hem de işitsel olarak hitap etmesi sebebiyle sesli reklam araçları gibi reklam yöntemlerimizi ise çok sık uygulamaktayız. Trafiğin yoğun olduğu saatlerde, şehrin en işlek caddelerinde ve hedef kitlenizin en yoğun olarak bulunduğu bölgelerde, sesli reklam araçları gibi reklam yöntemlerini tercih edebilir, etki alanınızı genişletebilirsiniz.

Motorlu araçlarımızı markanızın ya da firmanızın logo ya da kampanya sloganları ile giydiriyor, hedef kitlenize görsel bir şekilde hitap etmesini sağlıyoruz. Kampanya ya da firmanıza ait müzik gibi sesleri profesyonel ortamda kayıt altına alarak geniş kitlelere duyuruyoruz.

Motorlu araçlarımızın seyir halinde olacağı bölgeler ve güzergahı ise siz belirliyorsunuz. Genellikle en işlek caddelerde ve ana yollarda gerçekleştirdiğimiz sesli reklam aktivitelerine köy, mahalle ve kasaba gibi bölgelerde de yer veriyoruz. Araçlarımızın her birinde ‘GPS’ ( araç takip sistemi ) bulunuyor. Böylece araçların trafikte seyrettiği saatleri ve güzergahı takip edebiliyorsunuz. Ekibini başında ise birer ekip sorumlusu ya da organizasyon sorumlusu bulunuyor.

Diğer Reklam Araçlarımız

Yürüyen reklam, reklam maskotları, reklam bisikletleri, ilan ve broşür dağıtımı ve reklam römorkları gibi farklı kitlelere hitap eden çeşitli reklam hizmetleri veriyoruz. Diğer tüm organizasyon hizmetlerimizde olduğu gibi reklam hizmetlerimizde de titiz ve detaycı bir çalışma programı belirliyor, profesyonel ekip üyelerimizin bilgisini değerli tecrübeleriyle harmanlıyor ve sizlere en kaliteli hizmeti veriyoruz. Sesli reklam araçları ve diğer tüm reklam hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için www.izmirorganizasyon.com adresli web sitemizi ziyaret edebilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.