Hostes Temini

Hostes Temini İzmir Organizasyon

Host, hostes ve mankenler, açılış organizasyonlarında en büyük yardımcınız, firma temsilciniz ve hatta ürün hizmet satışlarınızda destekçinizdir. Açılış organizasyonu, yıl dönümü etkinlikleri, kokteyl organizasyonu, ve lansman gibi etkinliklerinizde host ve hostesler ürün veya hizmetlerinizin tanıtımı, davetlilerin karşılanması gibi bir çok konuda hizmet verirler. Kurumsal ve bireysel organizasyonlarınız için İzmir Organizasyon firması olarak tecrübeli, nitelikli ve prezentabl host ve hosteslerimiz ile hizmet veriyoruz. Organizasyon firması olarak hizmet sağlayan İzmir Organizasyon bir ajansın yaptığı hizmetlerin birçoğunu kendi bünyesinde bulundurmaktadır ve alt yapımız da buna uygundur. Hostes temini alanında siz değerli müşterilerimize çözüm sağlıyor, etkinliklerinizi daha profesyonel bir şekilde organize ediyoruz. Açılış organizasyonu gibi kurumsal organizasyonlarınızda yer vereceğiniz host ve hostesler, hedef kitleniz tarafından kurumunuz personeli olarak algılanır, bu nedenle host ve hostes gibi personel seçiminizi titizlikle yapıyor, kurum kültürüne uygun host ve hostesler temin ediyoruz. İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşarak host ve hostes temini, animasyon ekibi kiralama, ses sistemi kiralama ve daha pek çok konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Host ve Hostes Temini Hizmeti Hangi Organizasyonlarda Tercih Edilir?

Fuar tanıtım etkinliklerinde; firmanızı, markanızı ve ürününüzü temsil eden host ve hosteslerimiz, firmanızı en iyi şekilde temsile derler. Konuklarınızı firmanızın standında karşılar, ürün tanıtımlarınızı yaparlar. Ayrıca organizasyonunuzun türüne göre de ( örneğin uluslararası ürün tanıtım organizasyonlarında ) yabancı dil bilen nitelikli host ve hosteslerimizi görevlendiriyoruz. İçeriğe göre çay-kahve servisi yapabilecekleri gibi, ürün tanıtımı, tercüme, promosyon dağıtımı gibi görevleri yerine getirirler.

Açılış organizasyonlarında; mağazanıza ya da işletmenize gelen konukları, organizasyon mekanının girişinde şık ve güler yüzlü karşılarlar. Açılışınıza gelen konuklarınızın ilk gördüğün görevliler host ve hosteslerimizidir. Bu nedenle prezentabl ve profesyonel olmalarına da firmamız tarafından titizlikle dikkat ediliyor.

Hostes ve Host Standartlarımız

Firmanızın ve markanızın temsilciliği görevini üstlenen host ve hosteslerimizin güler yüzlü, prezentabl, bakımlı, dış görünüşüne dikkat eden kişiler olmasına dikkat ediyor, firma olarak personelimizi bizzat eğitiyoruz.

Hostes ve host temini gibi ajans hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için, www.izmirorganizasyon.com adresli web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ajans hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.