Balon Süsleme

Balon Süsleme İzmir Organizasyon

Balon süsleme hizmeti ile İzmir Organizasyon zincir balon süsleme, papatya balon süsleme, dikme balon süsleme ve uçan balon süslemeleri gibi farklı balon süsleme hizmetleri vermektedir. Açılış organizasyonu, kampanya ve indirim dönemleri, ürün tanıtım etkinlikleri, lansmanlar ve yıl dönümü etkinlikleri gibi organizasyonlarda, işletmenizin dikkat çekmesi için balon süsleme hizmeti veriyoruz. Küçük ölçekli açılış organizasyonlarından büyük ölçekli açılış organizasyonlarına kadar her türlü açılış ve etkinliklerinizde, çeşitli süsleme hizmetleri veriyor ve organizasyon mekanınızı özelleştiriyoruz. Profesyonel ekibimizle papatya balon süslemeden, zincir balon süslemeye, kapı tak balon süslemeden, harf balon ve özel tasarım balon süslemeye kadar çeşitli süsleme hizmetleri veriyoruz. Yalnızca İzmir değil, İzmir ve yakın çevresinde, Ege Bölgesi’nde ve tüm Türkiye’de, açılış organizasyonlarında balon süslemeleri yapıyoruz. İzmir Organizasyon istediğiniz tarihte açılış organizasyonu, doğum günü organizasyonu, yıl dönümü etkinlikleri vb. organizasyonlarınızda balon süslemeleri ile bulunduğunuz ortamın atmosferini değiştiriyor. Balon süslemeleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için balonsusleme.com.tr adresimizi ziyaret edebilir ya da İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.

Balon Süsleme Teknikleri

Dilerseniz firmanızın ve markanızın kurumsal renklerinde balon süslemelerle, firmanıza ve kurumunuza dikkat çekebilirsiniz. Yürüyüş yollarından tabela süslemelerine kadar farklı tekniklerle yaptığımız süsleme hizmetlerimiz mevcut.

Zincir Balon Süslemeleri

Tek renk, iki renk ya da daha fazla renkte balonların bir rot profiline şişirilerek dizilmesiyle oluşan, zincir görünümünü alan bir süsleme tekniğidir. Mağazanızın veya ofisinizin büyüklüğüne göre, tabela üzerinde veya altında kullanılabileceği gibi, sokak veya cadde aralarında da boylu boyunca, kurumsal renklerinizden oluşan zincir balonlar kullanılabilir. Özellikle açılış organizasyonu, mağazaların indirim ve kampanya etkinlikleri, yıl dönümü etkinlikleri gibi organizasyonlarda en çok tercih edilen süsleme tekniğidir.

Kapı Tak Balon Süslemeleri

Ters ‘u’ şeklinde bir profile zincir balon örgüsü yapılarak elde edilir. Mağazaların veya açılışı yapılacak olan işletmenin kapısında kullanılır ve sabitlenir. Organizasyona gelen davetlileriniz ve konuklarınız için, özenilmiş ve şık bir karşılama yolu hazırlanmış olur.

Özel Tasarım Balon Süslemeleri

Markanız ya da logonuz, profesyonel ekibimiz tarafından balonlarla şekil alıyor ve ortaya size özel bir tasarım çıkıyor. Örneğin; sevgililer günü etkinliklerinde, Kipa mağazalarını, ekibimizce yapılan, kalp şekli verilen zincir balon süslemelerle renkli hale getiriyoruz.

Açılış organizasyonlarında balon ve süsleme hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için, www.izmirorganizasyon.com adresli web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Fiyat bilgisi gibi detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.