Tahta Bacak Gösterisi

Tahta Bacak Gösterisi ve Animasyonlu Açılış Organizasyonu İzmir

Tahta bacak gösterisi ile açılış organizasyonu, yıl dönümü etkinlikleri vb. organizasyonlarınızı ilgi çekici kılabilirsiniz. 3 – 4 metre civarındaki boyu, renkli elbiseleri, farklı yürüyüş tarzı ile çocuklardan büyüklere herkesin ilgisini çeken tahta bacak animatörümüz tanıtımların ve açılışların tercih edilen aktivitelerinden biridir. Alanında uzman olan tahta bacaklarımız uzun bacakları üzerinde yürürken, aynı zamanda dans gösterileri gösterisi yapabilmektedirler. Tahta bacağın en çok tercih edildiği organizasyon açılış organizasyonlarıdır. Açılış ve tanıtımlarınız da tahta bacak gösterileri hizmeti alarak çevredekilerin ilgisini çekebilir ve davetlilerinize güzel anlar yaşatabilirsiniz. İzmir başta olmak üzere, İzmir ve yakın çevresi, Ege Bölgesi ve hatta tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz açılış organizasyonu benzeri animasyon etkinliklerinizde İzmir Organizasyon firması olarak çeşitli animasyon hizmetleri veriyoruz. Açılış organizasyonu, tanıtım etkinlikleri, yıl dönümü organizasyonu gibi etkinliklerde çok fazla tercih edilen tahta bacaklı adam gösterilerimizi, palyaço, kostümlü karakter ve maskot gibi çeşitli animasyon gruplarıyla zenginleştiriyor ve heyecan dolu bir gösteri gerçekleştiriyoruz. Tahta bacak gösterileri ve animasyonlu açılış organizasyonu hakkında detaylı bilgi almak için İzmir Organizasyon firmamıza ulaşabilirsiniz.

Tahta Bacak Gösterisi ve Animasyon Hizmeti

Önceleri tahta bacak aparatları ile heyecan dolu gösteriler yapan tahta bacak animatörlerimiz, artık yurtdışından ithal olarak temin ettiğimiz son teknoloji mekanik bacak aparatlarıyla nefes kesen gösterilere imza atıyorlar. Öncelikli olarak güvenliği ön planda tuttuğumuz tahta bacaklı adam gösterilerimizde, animatörlerimizin dizlik, dirseklik ve ellik gibi ekipmanlarla animasyon gösterisi sunmasına dikkat ediyoruz. Palyaço kostümü, şehzade kostümü, varyete kostümü gibi rengarenk, dikkat çekici ve göze hitap eden kostümlerle de, animasyon gösterilerimizi tamamlıyoruz.

Tahta Bacaklı Adam Organizasyonlarda Ne Yapar?

Açılış organizasyonu, yıl dönümü organizasyonu gibi etkinliklerde aktif olarak yer verdiğimiz tahta bacak gösterisinde profesyonel ve deneyimli animatörler görevlendirmekteyiz. Organizasyon boyunca kostümü ile dikkat çeken animatörümüz, animasyon dansları, ilan ve broşür dağıtımı, baskılı balon dağıtımı, sunuculuk gibi aktiviteler ile hedef kitlenizin ilgisini işletmenizin açılışına ve markanızın etkinliklerine çeker.

Tahta bacak animasyonu ve diğer tüm animasyon etkinlikleri ile ilgili detaylı bilgi almak için, www.izmiranimasyon.com adresli web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca animasyonlu açılış organizasyonu başlıklı hizmet yazımızı okuyarak da açılış organizasyonları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.