Evlilik Teklifi Organizasyonu

Evlilik teklifi organizasyonu ile sevdiğiniz kadını şaşırtmak, ona unutulmaz ve sıra dışı anlar yaşatmak istiyorsanız İzmir Organizasyon hizmetinizde. Eş adayınıza romantik ve sürpriz bir evlenme teklifi organizasyonu planlamak için İzmir Organizasyon ekibi olarak her şeyi düşündük. Sizler için çeşitli konseptlerde evlenme teklifi paketleri oluşturduk. Teknede evlilik teklifi organizasyonu, restoranda evlenme teklifi organizasyonu, kumsalda evlenme teklifi organizasyonu, sinemada evlenme teklifi organizasyonu, helikopterde evlilik teklifi organizasyonu, şömine başında ve şehrin en kalabalık caddesinde bol aktiviteli, bol sürprizli evlilik teklifi paketlerimizle İzmir başta olmak üzere, İzmir ve çevresinde, Ege Bölgesi’nde ve hatta tüm Türkiye’de hizmet veriyoruz. Tekne kiralama, tekne turu, havai fişek gösterisi, uçan balon ve hediye servisi, VIP transfer hizmeti, yemek organizasyonu, otel odası süsleme, helikopter kiralama ve limuzin kiralama gibi hizmetlerimizle, Türkiye’nin her yerinde evlenme teklifi organizasyonu hizmetleri veriyoruz. Ayrıntılı bilgi almak için İzmir Organizasyon firmamıza ulaşabilirsiniz.

Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketlerimiz

Evlenme teklifinizi gerçekleştirmek için, profesyonel ve deneyimli organizasyon ekibimizle birlikte sizler için her şeyi düşündük. Dekorasyondan müziğe, süslemeden prodüksiyon hizmetlerine kadar ve zengin aktivitelerle oluşturduğumuz evlenme teklifi paketlerimizden dilediğinizi seçebilir, sevdiğinize sıra dışı bir evlenme teklifiyle sürpriz yapabilirsiniz.

Teknede Evlenme Teklifi Organizasyonu Paketi

Lüks yelkenli teknelerimiz ve lüks motor yat teknelerimizde, sizler için sürpriz ve romantik bir evlenme teklifi hazırlıyoruz. Teknenin kiralanması, yaklaşık 1 saat süren bir tekne turu, romantik bir tekne dekoru ve süsleme, yiyecek ve içecek atıştırmalıkları, uçan balonlar, müzik, fotoğraf çekimi ve profesyonel video çekimi dahil olan bir tekne paketi sunuyoruz. Gün batımını sevdiğinizle baş başa izlerken, fonda romantik müziklerle bu özel anlarınızın tadını çıkarabilirsiniz.

Kumsalda Evlenme Teklifi Organizasyonu Paketi

İzmir başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve Akdeniz Bölgesi’nde keşfettiğimiz birbirinden güzel kumsallarda romantik bir evlenme teklifi gerçekleştiriyoruz. Kumsalda sizin için hazırladığımız, kırmızı halı, denizci fenerleri, kandil lambaları ve volkanlardan oluşan yürüyüş yolundan geçiyorsunuz. Gazebonun altında hazırladığımız romantik masanızda, şampanyanızı yudumluyor, denizin sesini dinliyorsunuz. Tüm bu anlar profesyonel prodüksiyon ekibimiz tarafından kayıt altına alınıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=yL2kYcJ8QTk

Kordon Evlenme Teklifi Organizasyonu Paketi

İzmir Kordon’da ortaya çıkan bu paketimizi, İzmir’in ve hatta Türkiye’nin her yerinde gerçekleştiriyoruz. Şehrin en işlek caddesinde yürüyüş yolu, bistro masa düzeneği hazırlıyoruz. Sevdiğiniz kişiyle çıktığınız sıradan bir yürüyüş gününde ekibimizle birlikte ansızın karşınıza çıkıyoruz. Uçan balonlar, müzik ve ‘Benimle Evlenir Misin’ yazılı pankartla, sevdiğinizi özel hissettiriyoruz. Adeta bir film setini andıran Kordon evlilik teklifi paketini, zevk ve tercihlerinize göre daha da zenginleştirebilir, farklı aktivite ve hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Evlenme teklifi paketlerimiz İle ilgili daha detaylı bilgi edinmek, örnek fotoğraf ve videolarımızı incelemek için, www.izmirorganizasyon.com adresli web sitemizi inceleyebilirsiniz. Evlenme teklifi paket içeriklerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.