Mezuniyet Organizasyonu

Drone Çekimi Mezuniyet Organizasyonu İzmir Organizasyon

Mezuniyet organizasyonu, öğrencilerin, ailelerin ve öğretmenlerin mutlu ve özel gününü unutulmaz kılmak ve prosedürleri uygulamak adına profesyonel ekibimizle verdiğimiz hizmetlerden biridir. Mezuniyet organizasyonlarında gerçekleştirdiğimiz hizmetlerden başlıcaları; profesyonel ses sistemi, ışık sistemi, pro teknik hizmetler, konfeti makinesi kiralama, sis ve duman efekti veren makina kiralama, giriş yolu, sunucu, hostes ve varsa ikramlarınızı sunmak üzere servis elemanı ve garson kiralama, balon, bayrak, çiçek, tül ve kumaş süsleme, masa sandalye ve kürsü kiralama, masa sandalyelerin giydirilip süslenmesi, sahne, podyum, mezuniyet için gerekli olan ekipmanların temini ( diploma sepeti, kurdele, çiçek vb. ) şeklindedir. Kep atma töreninden sonra süresi size bağlı olarak havai fişek gösterisi de mezuniyet töreninin görkemli bir geceye dönüşmesini sağlar. Kısacası mezuniyetle alakalı aklınıza gelebilecek her şeyin teminini sağlıyoruz. Mezuniyet organizasyonu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.

Mezuniyet Organizasyonu Hizmetlerimiz

Mezuniyet organizasyonlarınız için firmamızdan temin edebileceğiniz birçok hizmet var. Farklı konseptlerde mezuniyetlerinize, sıra dışı fikir ve konseptlerle ev sahipliği yapıyor, profesyonel ve kaliteli bir hizmet veriyoruz.

Ses, Sahne ve Işık Sistemleri Temini

Bir mezuniyet organizasyonunun en önemli teknik ihtiyaçlarından biri, ses, sahne ve ışık sistemleridir. Mekanın akustiğine ve büyüklüğüne, organizasyon konseptine uygun bir ses, sahne ve ışık sistemleri için teknik ekibimiz önce organizasyon mekanında keşif yapıyor, daha sonra, teknik sistem ihtiyaçlarınızı belirliyorlar. Ses ve sahne kurulumundan sonra takip ışıkları, gökyüzü tarayıcıları, efekt ışıklar, lazer ışıkları gibi seçeneklerimizle hem mekanınızı aydınlatıyor hem de görsel bir gösteri sunuyoruz. Işık sistemlerimiz ve ışık çeşitlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için, www.izmirorganizasyon.com adresli web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Süsleme Hizmetleri

Balon süsleme, çiçek süsleme ve tül süsleme gibi tekniklerle masa, sandalye ve kürsü süsleme hizmeti veriyoruz. Ayrıca mezuniyet organizasyonlarının olmazsa olmazlarından yürüyüş yolu temini hizmeti veriyoruz, çiçek ve balon süslemelerle yürüyüş yolunu özelleştiriyoruz.

Havai Fişek ve Pro Teknik Hizmetler

Volkan gösterisi, ışık şelalesi, lazer gösterisi, konfeti atımı, sis efekt gösterileri ve havai fişek gibi pro teknik gösteriler gerçekleştiriyoruz.

Prodüksiyon Hizmetleri

Dış mekanda gerçekleştireceğiniz mezuniyet organizasyonlarınızda, drone çekimi ile havadan video görüntülerinizi alıyoruz. Ayrıca kameraman ve fotoğrafçı temini ile de ihtiyaç duyabileceğiniz tüm prodüksiyon hizmetlerini mezuniyet organizasyonlarınız için size sunuyoruz.