Palyaço Servisi

Palyaço Servisi İzmir Organizasyon

Palyaço servisi ile İzmir Organizasyon firmamız açılış organizasyonlarında profesyonel hizmet veriyor. İzmir Organizasyon açılış organizasyonu, doğum günü organizasyonu, piknik organizasyonu, AVM etkinlikleri gibi organizasyonlarınızda profesyonel animasyon ekibimizle hizmet veriyoruz. Kostümlü karakter, pelüş ve şişme maskot, tahta bacak adam gibi profesyonel animatörlerden oluşan animasyon grubumuzun en çok bilinen ve tanınan animatörü ise ‘palyaçolar’. Hem animasyon grubuyla birlikte hem de bireysel olarak eğlenceli gösterileriyle tanıdığımız palyaçolarımız, eğlence organizasyonlarında tüm ilgiyi üzerine çekiyor. Eğlenceli dansları, yüz boyama aktiviteleri ve çeşitli sürprizleri ile, açılış organizasyonlarınız dahil tüm organizasyonlarınızda, İzmir Organizasyon palyaço servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İzmir Organizasyon yalnızca İzmir de değil, İzmir ve yakın çevresi, Ege Bölgesi ve tüm Türkiye’ye palyaço servisi hizmeti veriyor. Açılış organizasyonlarınızı renklendirecek ve hedef kitlenizin ilgi odağı olmayı başaracak palyaçolar ile profesyonel hizmet veriyoruz. İzmir palyaço kiralama hizmetimizden faydalanmak için İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.

Palyaço Servisi Nedir, Hangi Organizasyon ve Etkinliklerde Tercih Edilir?

Palyaço ilginç kostümleri, rengarenk perukları, gösterişli şapka ve aksesuarları, kırmızı burunları ve sevimli makyajlarıyla ilgi çeken animatörlerdir. Açılış organizasyonlarında; açılışı yapılacak olan firmanın ya da işletmenin reklam yüzü olurlar. Eğlenceli dansları, mimikleri ve muziplikleriyle açılışa olan ilgiyi artırırlar. İlan ve broşür dağıtımı yaparlar. Animasyon ekibi ile bir bütün halinde hareket ederler. Küçük ve büyük ölçekli işletmelerin açılış organizasyonu, yıl dönümü etkinlikleri ve kampanya dönemlerinde palyaço gösterisi oldukça ilgi çekiyor.

Doğum günü organizasyonlarında; yüz boyama, sosis balon, mini kulüp dansları gibi aktiviteler yaparlar. Aktiviteleri katılımcı çocukların yaş grubuna göre belirlerler. Eğlenceli oyunlar ve yarışmalar düzenler, çocukların kaliteli ve keyifli vakit geçirmesini sağlarlar.

Piknik organizasyonlarında; şişme oyun parkurlarının başında durur, oyunu yönetirler. Çeşitli yarışma ve aktivitelerin başında yer alırlar.

Her türlü organizasyonda eğlenceli aktiviteleri ve pozitif enerjisi ile var olan palyaçolarımız ile hediye ve uçan balon servisi hizmeti de veriyoruz. Sürpriz doğum günü organizasyonu, sürpriz evlilik teklifi organizasyonu gibi etkinliklerinizde, palyaço ile hediye ve uçan balon servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca ailenizin, eşinizin, arkadaşınızın veya sevgilinizin özel bir gününü ( işe başlama gibi ) palyaço ile hediye servisi ile kutlayabilir, onu mutlu edebilirsiniz.

Diğer Animasyon Hizmetlerimiz

  • Kostümlü Karakter Animasyonu: Elsa, Anna, Pamuk Prenses, Cinderella, Tinkerbell, Superman, Spiderman, Batman, Kovboy, Mickey Mouse ve Minnie Mouse gibi çizgi film ve Disneyland karakterlerini profesyonel animatörlerimizle canlandırıyor, organizasyonlarınıza konuk ediyoruz.
  • Pelüş ve Şişme Maskotlar: Angry Birds, Sponge Bob, Mickey Mouse, Minnie Mouse, Şirinler, Donald Duck ve Daisy Duck gibi Disneyland karakterleri ve çizgi film karakterlerini üç boyutlu bir şekilde canlandırıyoruz. Pelüş ve şişme maskotlarımızla doğum günü ve açılış organizasyonlarınıza konuk oluyoruz.
  • Tahta Bacak Adam: Mekanik bacaklarıyla, upuzun boyu ve ilginç kostüm ve makyajlarıyla ilgi çeken tahta bacak adam, şüphesiz organizasyonların en çok dikkat çeken animatörü olacak.

Diğer animasyon hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için, www.izmiranimasyon.com adresli web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Palyaço servisi hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.