Doğum Günü Organizasyonu

Doğum günü organizasyonu ile İzmir Organizasyon firması olarak sürpriz doğum günü organizasyonları ve doğum günü partilerinizi planlıyor, organize ediyoruz. Yediden yetmişe her yaş doğum günü partileriniz için çeşitli etkinlik takvimleri oluşturuyor, her bütçeye uygun doğum günü organizasyonları gerçekleştiriyoruz. Süslemeden cateringe, animasyondan müzik hizmetlerine, ekipman temininden prodüksiyon hizmetlerine kadar doğum günlerinizde ihtiyaç duyacağınız her türlü hizmeti, profesyonel ekip ve kaliteli ekipmanlarımızla sizler için sağlıyoruz. Dilerseniz palyaço ve maskotlardan oluşan animasyon ekibimizle, çocuk doğum günlerinizi eğlenceli bir şekilde gerçekleştirebilir, dilerseniz de lüks teknemizde arkadaşlarınızla geçireceğiniz unutulmaz doğum günü parti organizasyonları hazırlayabiliriz. İzmir ve çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve tüm Türkiye’de doğum günü organizasyonlarınızı, sıra dışı ve yaratıcı aktiviteler ile planlıyor, organize ediyoruz. Yetişkin ve çocuk doğum günü organizasyonlarınız için İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Doğum Günü Organizasyonu Konseptlerimiz

Çocuk yaş günlerinden yetişkin yaş günlerine kadar her yaş grubuna uygun temalarda ve çeşitli konseptlerde doğum günlerinizi planlıyor, organize ediyoruz.

Animasyonlu Doğum Günü Parti Organizasyonu

Palyaço, kostümlü karakter, çizgi film maskotu, tahta bacak, sihirbaz ve jonglör gibi animasyon gruplarımızla, hem çocuk hem de yetişkin doğum günlerinizi eğlenceli birer parti ortamına dönüştürüyoruz. Çocuk yaş günlerinde yüz boyama, sosis balon, mini kulüp dansları, çuval yarışı ve halat çekme gibi aktivitelerde görev alan profesyonel animatörlerimiz, yetişkin yaş günlerinde ise eğlenceli dans gösterileri ve sevimli kostümleriyle konuklarınıza unutulmaz bir gün yaşatıyorlar.

Teknede Doğum Günü Parti Organizasyonu

Sevdiğiniz kişiye, eş adayınıza veya eşinize, lüks motor yat teknelerimiz de romantik doğum günü organizasyon sürprizi hazırlayabilirsiniz. 10-15 kişilik arkadaş gruplarınız ile katılabileceğiniz tekne organizasyonlarınızda, tekne kiralama, tekne süsleme, akşam yemeği organizasyonu ve prodüksiyon hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Temalı Doğum Günü Parti Organizasyonu

Çocuk doğum günlerinde, çocuklarınızın en sevdiği masal ya da çizgi film kahramanlarını, profesyonel animatörlerimizce canlandırarak, eğlenceli bir parti organize ediyoruz. Maskotlar, palyaçolar, kostümlü karakterler, sweet table ( şekerleme masası ), doğum günü temasında tasarlanan karşılama dakotaları, karşılama brandaları ve hatta şekerlemelerin üzerindeki baskılara kadar her şey, ekibimiz tarafından çocuğunuzun hayalindeki gibi organize ediliyor.

Dilerseniz halloween temalı ( cadılar bayramı ) ve sirk temalı parti organizasyonları ile de doğum günlerinizi eğlenceli birer parti ortamına dönüştürüyoruz.

Doğum günü organizasyon hizmetlerimiz ve doğum günü organizasyon konseptlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için www.dogumgunuorganizasyon.com adresli web sitemizi ziyaret edebilir, örnek fotoğraf ve videolarımızı inceleyebilirsiniz. Doğum günü organizasyonu konseptleri hakkında fikir almak ve rezervasyon yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.