Stand ve Tanıtım Hizmeti

Stand ve Tanıtım Hizmetleri İzmir Organizasyon

Stand ve tanıtım hizmeti, açılış organizasyonlarında ve mağaza etkinliklerinde çok sık tercih edilen bir etkinlik hizmetidir. Üretilen ürün veya hizmetin kalitesi kadar, ürün ve hizmet bilgisinin hedef kitlenize en iyi şekilde sunulması da önemlidir. Aynı zamanda bir reklam ajansı olarak hizmet veriyor, markanızı ve firmanızı profesyonel ekip arkadaşlarımız ile en iyi şekilde temsil ediyoruz. Stand ve tanıtım hizmetleri, ilan ve broşür dağıtımı gibi hizmetlerimizle, çeşitli reklam etkinlikleri gerçekleştiriyoruz. İzmir merkez ilçe ve semtleri, İzmir ve yakın çevresi, Ege Bölgesi ve hatta tüm Türkiye’de reklam ve tanıtım hizmetleri veriyor, firma ve marka adınızı geniş kitlelere duyuruyor, tanıtımını yapıyoruz. İzmir Organizasyon firmamız 15 yılı aşkın süredir organizasyon ve açılış organizasyonu alanında hizmet vermektedir. Yıl dönümü etkinlikleri, açılış organizasyonu, fuar organizasyonu vb. etkinliklerinizde marka ve ürünlerinizin tanıtımı için stand ve tanıtım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşarak stand ve tanıtım hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Stand ve Tanıtım Hizmeti Etkinlikleri

Fuar organizasyonları, AVM etkinlikleri, mağaza etkinlikleri gibi stand hizmetleriyle, müşterilerinize ve hedef kitlenize, markanızı, firmanızı en iyi şekilde tanıtmanız mümkün.

Fuar organizasyonları; yılın belirli dönemlerinde, farklı sektörlerde hizmet veren firmaların, ürün ve hizmetlerini tanıttığı organizasyonlardır. Profesyonel ve deneyimli stand hosteslerimiz ve stand personelimizle birlikte, fuar organizasyonlarınızda stand kurulumu ve tanıtım hizmetleri veriyoruz. Fuara gelen konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyor, firmanızı en iyi şekilde temsil ediyoruz.

AVM etkinlikleri; firmaların ürün ve hizmetlerini hedef kitlelerine tanıtabilmeleri için etkili yollardan biridir. Kaliteli malzemelerden üretilen özel standlarımızı, markanızın ya da firmanızın logolarının bulunduğu tasarım afişlerle birlikte hazırlıyor ve reklam hizmetlerinizi sizin için, ekibimizle birlikte gerçekleştiriyoruz.

Mağaza etkinlikleri; özellikle süpermarketlerde ve gıda sektöründe sıklıkla gerçekleştirdiğimiz bir stand tanıtım hizmetidir. Gıda markalarının piyasaya sürdüğü yeni ürünün tanıtımı için, stand kurulumu, stand hostu ve stand hostesi temini, yürüyen reklam ve reklam maskotu temini, reklam animasyon hizmeti gibi reklam hizmetleri veriyoruz.

Alanlarında deneyimli ekibimiz ile kaliteli ve profesyonel bir reklam hizmeti için, stand ve tanıtım hizmetleri dışında yürüyen reklam, reklam maskotu, anons aracı, ilan ve broşür dağıtımı gibi hizmetler için de, firmamızdan reklam hizmeti alabilirsiniz. Böylece ürün ve hizmetlerinizi daha geniş kitleye duyurabilir, farklılık yaratabilirsiniz.

Diğer tüm reklam hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için www.izmirorganizasyon.com adresli web sitemizi inceleyebilirsiniz. Fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.