Piknik Organizasyonu

Piknik organizasyonu kurumsal firmaların, şirketlerin ya da eğitim kurumlarının her yıl personel ve personelin ailesi için düzenledikleri organizasyonlardır. İzmir Organizasyon firması olarak eğlenceli ve farklı konseptler de piknik organizasyonları düzenleyerek piknik organizasyonu hizmetleri veriyoruz. Kurumsal ve bireysel piknik organizasyonlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz ekipman kiralama, animasyon hizmetleri, barbekü ve mangal hizmetleri, catering hizmeti, müzik hizmetleri, süsleme hizmeti ve prodüksiyon hizmetleri de dahil her türlü hizmeti sunuyoruz. İzmir ve çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve hatta tüm Türkiye’de kurumsal piknik organizasyonu ve bireysel piknik organizasyonlarınızı organize ediyoruz. Alanlarında deneyimli, profesyonel ve yaratıcı bir ekiple çalışıyoruz. Kurumsal ve bireysel piknik organizasyonlarınız için kaliteli çözümler sağlıyoruz. Piknik organizasyonunun planlaması, organizasyonun yönetimi ve bitimine kadar İzmir Organizasyon firması olarak profesyonel ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Ayrıntılı bilgi almak için İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşabilir ya da www.piknikorganizasyonu.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Piknik Organizasyonu Nasıl Düzenlenir?

Bir piknik organizasyonu düzenlemeden önce katılımcı sayısını ve organizasyon mekanını belirlemelisiniz. Daha sonra organizasyon mekanında eksik olan veya ihtiyaç duyacağınız ekipmanların teminini yaparak organizasyon firmalarından destek alabilirsiniz. Bizler İzmir Organizasyon firması olarak sayısız büyük piknik organizasyon projelerinden edindiğimiz tecrübelerimizle profesyonel piknik organizasyon hizmetleri sunuyor, piknik organizasyonlarınızı çeşitli konsept seçeneklerimizle birlikte detaylı bir etkinlik takvimi hazırlayarak gerçekleştiriyoruz.

Öncelikle organizasyon mekanında eksik olan ekipmanları temin ediyoruz. Daha sonra piknik organizasyonunda ikram edilecek yemek ve içecekleri belirliyoruz. Çeşitli bireysel oyunlar, takım oyunları, müzik hizmetleri ve animasyon gösterilerini de belirledikten sonra piknik organizasyonunuz için ihtiyaç duyacağınız alternatif önerilerimizi sizlere sunuyoruz.

Piknik Organizasyon Hizmetlerimiz

Şişme oyuncak kiralamadan animasyon ekibi gösterilerine, barbekü ve mangal ikramlarından kahvaltı ikramlarına kadar birçok piknik organizasyon hizmetimiz var.

Şişme Oyuncak Kiralama

Piknik organizasyonlarında yediden yetmişe herkesin keyif alacağı ve adrenalin dolu şişme oyun parkurları kiralama ve kurulum hizmetlerini veriyoruz. Canlı langırt, rodeo, tırmanma dağı, sumo güreşi ve çekme basket gibi çeşitliliği bol şişme oyun parkurlarımız için www.sismeoyuncak.com adresli web sitemizi ziyaret edebilir, daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Barbekü ve Mangal Hizmeti

Catering ekipmanı, profesyonel aşçı ve deneyimli servis elemanı temini hizmetimizle piknik organizasyonunuzun en güzel ve lezzetli hizmetini sunuyoruz. Barbekü ve mangal hizmetinin yanında piknik yemekleri, tavuk pilav ikramları gibi seçeneklerimiz de mevcut.

Ekipman Temini

Çadır ve gölgelik, ses sistemi, jeneratör, masa, sandalye, puf, minder ve ısıtıcı gibi ekipmanları piknik organizasyonlarınız için temin ediyor, kurulumunu yapıyoruz.

Müzik Hizmetleri

Profesyonel DJ performansı, bando ekibi gibi müzik hizmetlerimizle piknik organizasyonunuza renk katıyoruz.

Animasyon Hizmetleri

Palyaço, kostümlü karakter, maskot ve tahta bacaklı adam gibi animasyon gruplarımızla piknik organizasyonlarınızı eğlenceye dönüştüren etkinlikler düzenliyoruz.