İkram ve Catering

İkram ve Catering Hizmetleri İzmir

İkram ve Catering

İkram ve catering hizmetlerimizi açılış organizasyonu, yıl dönümü etkinlikleri, kampanya ve indirim dönemlerinde İzmir Organizasyon firmamızdan talep edebilirsiniz. İzmir Organizasyon olarak, açılış organizasyonlarının en önemli ve hassas konusu olan catering hizmetini sizin için planlıyor, organize ediyoruz. Organizasyonunuzun yapısına göre, kişi sayısı ve menü sınırlaması olmadan, dilediğiniz mekanda, kaliteli personel ve yiyecek içecek hizmetimizle daima yanınızdayız. Kokteyl organizasyonu ve catering organizasyonu alanında profesyonel ve deneyimli olan ekibimizle, kokteylli açılış organizasyonu, kokteylli temel atma töreni organizasyonu, kokteylli yıl dönümü organizasyonu gibi etkinliklerinizde, hem lezzetli atıştırmalıklar hem de şık sunumlarla ikram ve catering hizmeti veriyoruz. İzmir ve yakın çevresi, Ege Bölgesi ve tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz kokteyl ve catering organizasyonları için firmamızdan servis elemanı ve garson temini, catering ekipmanı temini ve organizasyon yönetiminin de dahil olduğu bir kokteyl organizasyon paketi hizmeti alabilirsiniz. İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşarak ikram ve catering hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Açılış Organizasyonlarında İkram ve Catering Hizmeti

Açılış organizasyonlarınızı daha profesyonel bir şekilde gerçekleştirmek için, etkinliklerinizi birer kokteyl organizasyonuna dönüştürebilirsiniz. Masalar, süslemeler, lezzetli ikramlar, şık sunumlar ve profesyonel servis elemanlarımızın deneyimleriyle, davetlilerinize keyifli bir organizasyon yaşatabilirsiniz.

Organizasyon türüne, organizasyonun yapılacağı mekana, davetli sayınıza, organizasyon bütçenize göre çeşitli kokteyl menüleri sunuyoruz. Tatlı, tuzlu, kuru yemiş, cips, çerez, meyve ve içeceklerin bir arada bulunduğu zengin içerikli menülerimizi, profesyonel servis elemanlarımız tarafından şık bir şekilde hazırlıyor ve deneyimli garsonlarımız tarafından profesyonelce davetlilerinize ikram ediyoruz.

Kokteyl menülerimize daha zengin içerikler de ekleyip, davetlilerinize şık bir şekilde sunabiliriz. Ya da dilerseniz organizasyon konseptine göre, davetlilerinize çeşitli ikramlar yapabiliriz. İzmir saray lokma dağıtımı, boza ya da sahlep dağıtımı, şerbet ya da limonata dağıtımı ya da Türk kahvesi dağıtımı gibi.

Açılış organizasyonlarının içinde kokteyl organizasyonuna yer vermek ayrı bir alandır. Hem kokteyl organizasyonunu hem de açılış organizasyonunu profesyonelce ve sorunsuzca idare edebilecek profesyonel ekibimizle, catering organizasyonlarınızda çözüm ortağınız oluyoruz.

İkram ve catering hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinmek ve kokteyl menülerimizi incelemek için, www.izmirorganizasyon.com adresli web sitemizi ziyaret edebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca açılış organizasyonlarınızı kokteylli bir şekilde gerçekleştirmek ve firmamızdan ikram ve catering hizmeti almak için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.