Yürüyen Reklamlar

Yürüyen Reklamlar Kiralama İzmir Organizasyon

Yürüyen reklamlar; markanızın ve logonuzun animatörler üzerinde taşınması yöntemiyle yapılan reklam çalışmasıdır. Sabit reklamlara oranla etki alanı en geniş reklam türlerinden biridir. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla markanızı sizin istediğiniz ve belirttiğiniz bölge, cadde ve sokaklarda başımızın üzerinde taşıyarak hitap alanını genişletiyoruz. Hareketli reklam mecraları hızla gelişip büyümektedir. Bu hızlı yükselişin en büyük sebebi de diğer reklam türlerine göre reklamınızın, hedef kitlenize daha kısa bir zamanda ulaşmasıdır. Ayrıca düşük bütçelerle ve uygun maliyetlerle de yürüyen reklam çalışmaları yapılmaktadır. Klasik sabit reklam panolarına nazaran çok daha fazla dikkat çekici ve görünür olması reklam verenin hedef kitlesine çok daha rahat ulaşabilmesini sağlamaktadır. Hareketli reklam mecraları, mesajınızı %90’ın üzerinde iletebilme özelliği ile öne çıkmaktadır. Moving board adı verilen yürüyen reklamların, pedal board olarak da bilinen reklam bisikletleri, moving box olarak bilinen led ekranlı yürüyen pano, yürüyen balon, yürüyen bayrak, yürüyen maskot gibi çeşitleri de vardır.

Yürüyen Reklamlar ve Reklam Hizmetlerimiz

Açılış organizasyonlarında amaç yeni açılan firma veya markanın insanlar tarafından bilinirliğini arttırmaktır. Günümüzde reklam hizmetlerinden faydalanmak firmalar, kurum ve kuruluşlar açısından çok önemlidir. İzmir Organizasyon firması olarak aynı zamanda bir reklam ve prodüksiyon ajansı olarak hizmet veriyoruz. Profesyonel ve deneyimli ekibimizle klasik reklam anlayışının dışına çıkarak, firmanızın ya da markanızın adını duyuruyoruz. Yürüyen reklam hizmetimizle açılış organizasyonunuzun ya da etkinliğinizin yapıldığı bölgede ve hedef kitlenin olduğu bölgede, farklı, sıra dışı ve uygun maliyetli bir reklam etkinliği gerçekleştiriyoruz. Yürüyen reklam etkinliği ile istenen müşteri hedefine daha hızlı ve kolay ulaşmak mümkün.

İzmir Organizasyon firması olarak, Kipa, Vestel, Alfemo ve Kilim gibi kurumsal firma ve markalar için, uzun yıllardır yürüyen reklam projeleri gerçekleştiriyoruz. Reklam hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi ve reklam seçeneklerimiz için, www.izmirorganizasyon.com adresli web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yalnızca İzmir değil, İzmir ve yakın çevresinde, Ege Bölgesi’nde ve hatta tüm Türkiye’de yürüyen reklam hizmetimizden yararlanmak ve fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.