Gazlı Konfeti Atımı

Gazlı Konfeti Atımı İzmir Organizasyon

Gazlı konfeti atımı hizmeti ile İzmir Organizasyon firmamız gösterişli açılış organizasyonları gerçekleştiriyor. Açılış organizasyonu, protokol katılımlı organizasyonlar, yıl dönümü organizasyonları ve temel atma töreni organizasyonu gibi etkinliklerinizde, İzmir Organizasyon ekibi olarak profesyonel gazlı konfeti atımı hizmeti veriyoruz. Etkinliklerinizi daha ihtişamlı kılmak, organizasyonlarınıza ihtişam katmak ve davetlilerinize heyecanlı anlar yaşatabilmek için konfeti atımı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi’nde ve hatta tüm Türkiye’de pro teknik hizmetler veriyoruz. Profesyonel ve kaliteli bir görsel şov için konfeti atımı, volkan gösterisi, havai fişek gösterisi ve anlık efektler gibi pro teknik hizmetlerimize organizasyonlarınızda yer verebilir, organizasyonlarınızı unutulmaz hale getirebilirsiniz. İzmir Organizasyon firmamız İzmir, yakın çevresi ve Türkiye’nin dört bir noktasında hizmet vermektedir. İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşarak profesyonel gazlı konfeti atımı hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Gazlı Konfeti Atımı Hizmeti

Yüksek basınçlı karbondioksit gazının yarattığı basınç ile makinenin haznesine yerleştirilmiş metalize ve renkli konfeti kağıtlarının havaya püskürtülmesi sonucu, renkli efektler meydana gelir. Bu görsel şölen organizasyonunuzun coşkusunu artırır. Konfeti makinesinin içinde bulunan kağıtlar 3 ile 20 metre arasında yükseğe uçurulur (rüzgara bağlı olarak) , yukarıdan renkli kağıtların dans ederek aşağıya doğru süzülmesi sağlanır. Büyük boy konfeti makinemizin boyutları 170 cm x 40 cm x 80 cm’dir. Küçük boy konfeti makinemiz boyutları 120 cm x 35 cm x 70 cm’dir. Konfetiler dış mekanda olduğu gibi iç mekanlarda da rahatlıkla atılabilir.

10 dakika içerisinde kurulabilen profesyonel gazlı konfeti makinemiz ile etkinliklerinize renk katıyoruz. İsteğinize göre atılacak olan konfetinin renklerini, çeşidini ve miktarını ayarlıyoruz. İsterseniz atılan konfeti kağıtlarını özel olarak hazırlayabilir, üzerine, markanızın adı, firmanızın sloganı ya da kurumunuzun logosunu özel notlar halinde bastırabiliriz. (Genellikle 2×6 cm boyutlarında). Konfetinin rengini, boyutunu ve yoğunluğunu istediğiniz ölçüde şekillendirebiliriz.

Açılış organizasyonu, konser etkinlikleri, festival organizasyonları, temel atma töreni organizasyonları gibi etkinliklerinizde gazlı konfeti atımı, havai fişek gösterisi, anlık pro teknik efekt gibi hizmetlerimizden yararlanmak ve bu ürünlerimizle ilgili teknik bilgiye sahip olmak için www.izmirorganizasyon.com adresli web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Organizasyonlarınızı planlamadan önce ofisimize gelip pro teknik ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi alabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.