Protokol Katılımlı Açılış Organizasyonu

Protokol Katılımlı Açılış Organizasyonu

Protokol katılımlı açılış organizasyonu, devlet üst düzey yetkililerinin katıldığı açılış organizasyonları olarak tanımlanır ve İzmir Organizasyon firmamız bu alanda profesyonel hizmet vermektedir. Firmanızın ya da işletmenizin açılışına cumhurbaşkanı, başbakan, meclis başkanı, bakan, müsteşar, vali, kaymakam ya da belediye başkanı gibi devlet yetkilileri davetli ise bu tür açılış organizasyonlarını protokol katılımlı açılış organizasyonu olarak tanımlıyoruz.  İzmir Organizasyon olarak, sayısız protokol etkinliklerinde yer almış ve birçok açılış organizasyonu gerçekleştirmiş bir firma olarak protokolün katılımcı olduğu açılışlarınızda, deneyimli personelimizi görevlendiriyor ve profesyonel çözümler getiriyoruz. Protokol katılımlı açılış organizasyonların da İzmir Organizasyon firmamızdan ihtiyacınız olan tüm hizmetlere ulaşabilirsiniz. Gazlı konfeti atımından protokol sehpasına, balon süslemeden ses ve sahneye kadar birçok ekipmanı talep edebilirsiniz. İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşarak açılış organizasyonu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Protokol Katılımlı Açılış Organizasyonu ve Organizasyon Hizmetlerimiz

Protokolün davetli olduğu organizasyonlarda kürsü, yürüyüş yolu, loca, sehpa ve koltuk gibi ekipmanlara ihtiyacınız olacak. Ayrıca, lezzetli ve şık yiyecek ve içecek ikramlarına. Ekipman temininden catering hizmetlerine ve ajans hizmetlerine kadar protokollü açılış organizasyonlarında ihtiyaç duyacağınız her türlü hizmeti firmamızdan temin edebilirsiniz.

Ekipman Kiralama

Kırmızı halı, yürüyüş yolu, sahne, ışık, ses sistemi, kürsü, sehpa, loca, koltuk, masa, sandalye, çadır ve gölgelik gibi ekipmanların temini, nakliyesi ve kurulumu hizmeti veriyoruz. Bunların dışında ihtiyaç duyabileceğiniz birçok ekipmanı da firmamızdan temin edebilirsiniz.

Ajans Hizmetleri

Açılış organizasyonunuzu yönlendiren, katılımcıları etkinlik takvimi konusunda bilgilendiren, programın akışından ve yönetiminden sorumlu olan, protokol üyelerini sahneye konuşmaya çağıran profesyonel sunucu hizmeti veriyoruz. Diksiyonu düzgün, prezentabl, protokol dilini ve protokol hitabını iyi bilen sunucular ile çalışıyoruz. Ayrıca açılış organizasyonlarınızda davetlilerinizi karşılamak üzere güler yüzlü, prezentabl, nitelikli ve deneyimli manken, host ve hostes temini hizmeti veriyoruz. Catering organizasyonlarında ise profesyonel servis elemanı ve garson temini hizmeti veriyoruz.

Catering Hizmetleri

Açılış organizasyonunuzu daha şık ve profesyonel hale getiren kokteyl organizasyonu ve catering hizmeti veriyoruz. Protokol katılımcılarına ve davetlilerinize, şık ve lezzetli atıştırmalık ikramları sunuyoruz. Açılış organizasyon mekanınızın baş köşesinde bekleyen şık bir şekilde dekore edilmiş içecek barı, kurumsal renklerinize uygun renklerde lüks streç örtülerle kaplanmış bistro masalar, prezentabl görünüme sahip deneyimli servis elemanlarımızla, kokteylli açılış organizasyonu düzenliyor ve profesyonel catering hizmeti veriyoruz.

Prodüksiyon Hizmetleri

Protokol katılımlı açılış organizasyonlarınız için profesyonel prodüksiyon hizmetleri veriyoruz. Kamera çekimi ve kameraman temini, fotoğraf çekimi ve fotoğrafçı temini, drone çekimi, canlı yayın hizmetleri, reklam ve tanıtım film montaj kurgusu ve tüm prodüksiyon hizmetleri için İzmir Organizasyon firması olarak, profesyonel ve deneyimli bir ekiple çalışıyoruz.

Havai Fişek ve Pro Teknik Hizmetler

Açılış organizasyonunuzu daha renkli ve gösterişli hale getirmek ve katılımcıların da coşkusuna artırmak için gazlı konfeti atımı, havai fişek gösterisi, volkan gösterisi gibi pro teknik hizmetler veriyoruz.

Yorumlar kapatılmıştır.