Animasyonlu Açılış Organizasyonu

Animasyonlu Açılış Organizasyonu

Animasyonlu açılış organizasyonu, palyaço, kostümlü karakter, maskot ve tahta bacak gibi animasyonlu gösterilerin yapıldığı açılış organizasyonlarıdır. Firmanızın açılışını yapmak için eğlenceli ve keyifli aktiviteler gerçekleştiriyor, ilgi çekici animasyon grubumuzla tüm dikkati firmanızın açılışına ve markanızın tanıtımına çekiyoruz. İzmir Organizasyon firması olarak, İzmir ve çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve hatta tüm Türkiye’de açılış organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Animasyonlu açılış organizasyonu, palyaçolu açılış organizasyonu, kokteylli açılış organizasyonu ve protokol katılımlı açılış organizasyonu gibi çeşitli konseptler de açılışlar düzenliyoruz. Palyaço, kostümlü karakterler, çizgi film maskotları, dans grupları kiralayarak açılış organizasyonlarınızı yaş gruplarına uygun olarak hazırlıyoruz. İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşarak animasyonlu açılış organizasyonları ve animasyon hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Animasyonlu Açılış Organizasyonu Nedir?

Animasyonlu açılış organizasyonu, renkli kostüm ve makyajlarıyla palyaço gibi animasyon ekibinin, çeşitli dans ve aktivitelerle, açılışa ilgi çekmesidir. Animasyonlu organizasyonlarda palyaçolarımız, mini kulüp danslarla çocukları ve yetişkinleri eğlendirirler. Firmanızın, markanızın ya da kampanyalarınızın yer aldığı broşürlerinizi dağıtırlar. Animasyon sunucusu ( sunucu temini hizmeti ) ile birlikte çeşitli gösteriler düzenlerler.

Animasyonlu Açılış Organizasyon Hizmetlerimiz

  • Palyaço Gösterisi: Palyaçolarımız, eğlenceli kostümleri, rengarenk perukları ve ilginç makyajları ile açılışta ilgi çekerler. Dans eder, broşür dağıtır ve eğlenceli aktiviteler yaparlar. Hedef kitlenize hitap eder, eğlenceli bir şekilde, markanızı ve adınızı duyururlar.
  • Kostümlü Karakter: Elsa, Anna, Pamuk Prenses, Cinderella, Tinkerbell, Superman, Spiderman, Batman ve Korsan gibi çizgi film karakterleri ve Disneyland karakterlerimiz, açılışınıza renk katıyor, yüz boyama ve sosis balon katlama aktiviteleri yapıyorlar.
  • Maskot Gösterisi: Pelüş maskot ve şişme maskotlar, açılışınıza olan ilgiyi artırıyor ve adeta markanızın ve işletmenizin simgesi haline geliyor.
  • Tahta Bacak Adam Gösterisi: Mekanik bacak adam olarak da bilinir. Uzun boylu tahta bacak animasyonu, açılışta en çok dikkat çeken animasyon gösterilerinden biridir. Dans eder ve animasyon ekibi ile birlikte eğlenceli bir görsel şov yaparlar.
  • Skyrunner Animasyonu: Özel mekanizma bacak aparatları ile zıplayan profesyonel animatörlerimizce gerçekleştirilen animasyon gösterisidir. Tahta bacak adamla birlikte heyecan uyandıran bir gösteri sergilerler.
  • Animasyonlu Bando Ekibi: Üflemeli ve vurmalı çalgılarıyla hem keyifli müzik yaparlar hem de eğlenceli kostüm ve aksesuarlarıyla açılış organizasyonlarınız da ilgi çekerler. Animasyonlu açılış organizasyonlarının en dikkat çeken gösterilerinden biridir.

Tüm bu saydığımız hizmetlerimizi ve daha fazlasını detaylı olarak www.izmiranimasyon.com adresli web sitemizde inceleyebilir, görsellerimizden fikir alabilirsiniz.

Animasyonlu açılış organizasyonları dışında, protokol katılımlı açılış organizasyonu, kokteylli açılış organizasyonu, yıl dönümü kutlamaları, pazarlama ve tanıtım ağırlıklı açılış organizasyonları için de, web sitemizi inceleyebilirsiniz.