Sis ve Duman Efektleri

Sis ve Duman Efektleri İzmir Organizasyon

Sis ve duman efektleri , açılış organizasyonlarında ve diğer organizasyonlarda sıklıkla tercih edilen bir pyro teknik hizmettir. Temel atma töreni, açılış organizasyonları ve yıl dönümü kutlama etkinlikleri gibi organizasyonlarda sis efektleri, duman efektleri, renk bombaları, ses bombaları ve havai fişek gösterileri gibi, hava fişek ve pro teknik hizmetler veriyoruz. Profesyonel ekip ve ekipmanımızla sunduğumuz pro teknik hizmetlerimiz havai fişekten sis ve duman efektlerine kadar bir çok görsel efekti içeriyor. Davetlilerinizi ihtişamlı ve heyecan dolu bir gösteriyle şaşırtmak, profesyonel ve çok konuşulan bir etkinlik organize etmek ve firmanızı, kurum veya kuruluşunuzu en iyi şekilde temsil etmek için, profesyonel pro teknik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İzmir, İzmir ve yakın çevresi, Ege Bölgesi ve hatta tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz organizasyon ve etkinlikleriniz için profesyonel hizmetlerimize yer verebilirsiniz. Sis ve duman efektleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.

Sis ve Duman Efektleri ve Pro Teknik Hizmetlerimiz

Sis ve duman efekti; teknolojik makinelerle yapılan, organizasyon mekanında renkli veya renksiz hava bulutu gibi görünen efektlerdir. Genellikle gündüz saatlerinde yapılan etkinlik ve organizasyonlarda sis efekti tercih edilirken, akşam saatlerinde de duman tercih edilebiliyor.

Eğlence kulübü açılış organizasyonu veya temel atma töreni organizasyonu gibi, görsel şovun ön planda olduğu etkinliklerde genellikle, havada patlayıp bulut gibi efekt veren efektler veya gök bombası gibi havada patlayan ve patladıktan sonra yere konfeti atan efektler tercih ediliyor.

İnsan sağlığına ve çevreye hiçbir zararı veya olumsuz etkisi bulunmayan sis ve duman efektlerimiz, tamamen kokusuz çevre dostu ürünlerdir. Açık alanlarda kullanılabileceği gibi, kapalı mekanlarda da kullanılabilir. Renksiz sis ve duman efektlerinin yanında farklı renklerde sis ve duman efekti veren makinelerimizi de tercih edebilirsiniz. Dilerseniz aynı anda birçok farklı renkte duman efektleriyle e şov yapabiliriz.

Sis ve duman makinelerinden çıkan sis duman efektleri, 50 metreden 100 metreye kadar yükselebilir, Organizasyonunuzun konsepti ve organizasyon mekanınızın uygunluğuna göre, bu mesafeyi ve efektin etki mesafesini de dilediğiniz şekilde ayarlayabilmekte, farklı makinelerimizle hizmet vermekteyiz.

Açılış organizasyonu, kokteyl organizasyonu, protokol katılımlı organizasyonlar ve temel atma töreni organizasyonu gibi görsel gösterilerin ön planda olacağı etkinlikleriniz için havai fişek gösterisi ve gazlı konfeti atımı gibi pro teknik hizmetlerimizi de tercih edebilirsiniz. Tüm bu hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için, www.izmirhavaifisek.com.tr adresli web sitemizi ziyaret edebilir, daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Havai fişek hizmetlerimizle ilgili fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.