Servis Elemanı ve Garson Temini

Servis Elemanı ve Garson Temini İzmir Organizasyon

Servis elemanı ve garson temini açılış organizasyonları, kokteylli açılış organizasyonları, protokol katılımlı organizasyonlar, açılış benzeri yıl dönümü organizasyonları gibi etkinliklerde profesyonel ekibimizle birlikte verdiğimiz bir ajans hizmetidir. Davetlilerinize ve misafirlerinize şık ve lezzetli sunumlar yapmak için profesyonel servis elemanı ve garsonlarımızdan destek alabilirsiniz. İzmir Organizasyon firması olarak profesyonel bir şekilde catering organizasyonu hizmeti ve bununla birlikte ajans şirketi hizmeti vermekteyiz. Aperatif ve ikramlıklarınızı şık ve lezzetli bir şekilde hazırlayan ve davetlilerinize güler yüzlü bir şekilde servis eden servis elemanı ve garson gibi personel ihtiyaçlarınızı da profesyonel ve deneyimli ekibimizle birlikte vermekteyiz. İzmir ve çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve hatta tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz kokteylli organizasyonlarınızda servis elemanı ve garson hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşarak servis elemanı ve garson temini hakkında detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Servis Elemanı ve Garson Temini Hizmetlerimiz

Davetlilerinize yiyecek ve içecek ikramlarında bulunduğunuz organizasyon ve etkinliklerinizde, ikramları şık bir şekilde tabaklarda sunan, yemek masası ve bistro masalarının düzeninden sorumlu olan kişi, servis elemanıdır. Garson ise bu lezzetli ve şık sunumları davetlilerinize ikram eder, kokteyl organizasyonunun sorunsuz ve kusursuz geçmesi için tüm detaylarıyla etkinliği takip eder, konuklarınızın ihtiyaç duyduğu ikramlıkları belirler ve tekrar servisini yaparlar.

İzmir Organizasyon firması olarak, özellikle kokteyl organizasyonu ve catering organizasyonu gibi yiyecek ve içecek ikramlarının yapıldığı organizasyonlarda daha özenli ve titiz çalışılmasının bilincindeyiz. Birlikte çalıştığımız personelimizin dış görünüşüne önem veren, titiz, detaycı, güler yüzlü ve dikkatli olmasına önem veriyoruz. İkramlı davetlerinizde görev alacak olan servis elemanı ve garsonlarımız için de tek tip kıyafet kullanıyoruz. Beyaz ölmek , siyah pantolon, siyah etekten oluşan kombinimize, İzmir Organizasyon firması olarak, firmamıza özel olarak tasarladığımız papyon, servis önlüğü ve şık askılar da ekliyoruz. Böylece kurumunuzu, markanızı ya da firmanızı daha profesyonel bir şekilde temsil ediyor ve özenli bir sunum hizmeti gerçekleştiriyoruz.

Kokteylli açılış organizasyonu, protokol katılımlı organizasyonlar, kokteylli yıl dönümü organizasyonu gibi etkinliklerinizde servis elemanı ve garson temini gibi hizmetlerimizin yanında, hostes ve host temini, manken temini gibi ajans hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için, www.izmirorganizasyon.com adresli web sitemizi de ziyaret edebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.