Yıl Dönümü Kutlaması

Yıl Dönümü Kutlaması İzmir

Yıl Dönümü Kutlaması

Yıl dönümü kutlaması İzmir Organizasyon firmamızın verdiği profesyonel hizmetlerden biridir. Firmaların, şirketlerin ve işletmelerin kuruluş yıl dönümlerini kutlamak için birçok etkinlik ve aktivite düzenliyoruz. İndirim ve kampanya tanıtımlarınızı yapıyor, yaratıcı reklam aktiviteleri düzenliyoruz. Hedef kitleniz için bir süre sonra adeta markanızın veya firmanızın imzası haline gelen yıl dönümü kutlaması, ekibimiz tarafından uzun yıllardır zengin aktivite ve içeriklerle gerçekleştiriliyor. Örneğin; tüm Türkiye’deki mağazalarında Kipa için animasyon hizmetleri veriyor, her yıl dönümüne özel bir program oluşturarak çeşitli aktiviteler düzenliyoruz. Alfemo için de süsleme hizmetlerinden kokteyle kadar birçok farklı yıl dönümü etkinlikleri gerçekleştiriyoruz. Penti, Colins gibi birçok firma için de kampanya ve indirim dönemlerinde süsleme ve animasyon hizmetleri gerçekleştiriyoruz. İzmir Organizasyon firmamızdan yıl dönümü kutlamalarınız için süsleme, animasyon ve ekipman kiralama gibi hizmetleri talep edebilirsiniz ve müşteri temsilcimize ulaşarak ayrıntılı bilgi elde edebilirsiniz.

Yıl Dönümü Kutlaması Hizmetlerimiz

Süsleme Hizmetleri

Hedef kitlenizin ilgisini çekmek için yapmanız gereken ilk aktivitelerden biri, mağazanızı veya işletmenizi çeşitli süsleme teknikleriyle eğlenceli hale getirmek. Farklı sektörlerde birçok mağazanın yıl dönümü kutlama etkinliklerini, firmanın renklerinden oluşan balon süsleme teknikleriyle yapıyoruz. Kapı takı süsleme, zincir balon süsleme, özel balon süsleme gibi yöntemlerle mağazanızı hedef kitleniz için daha ilgi çekici hale getiriyoruz.

Animasyon Hizmetleri

Açılışların ve yıl dönümü kutlamalarının en eğlenceli yüzleri her zaman animasyon ekibimiz oluyor. Açılışlar için özel olarak eğitilmiş olan profesyonel palyaço, kostümlü karakter, maskot ve tahta bacaklarımız mağazanızın veya işletmenizin önünde renkli kostümleriyle danslar ediyor, konuklarınızı karşılıyorlar. Böylece hedef kitlenin ilgisini çekerek, ürün tanıtım ve satışlarınızı artırıyorlar. Açılış organizasyonu ve yıl dönümü kutlamalarında gerçekleştirdiğiniz animasyon hizmetlerimiz için www.izmiranimasyon.com adresli web sitemizi ziyaret edebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Müzik ve Sahne Hizmetleri

Profesyonel DJ hizmeti ile yıl dönümü kutlamalarınızı adeta bir parti ve karnaval ortamına dönüştürüyoruz. Bando ekibi, dans ekibi ve çeşitli sahne gösterileri ile de kutlamalarınızı daha renkli hale getiriyor, izleyicilerinize profesyonel ve eğlenceli görsel bir şov sunuyoruz.

Çocuk Atölyeleri ve Şişme Oyun Parkurları

Kum boyama atölyesi, tişört boyama atölyesi gibi eğitici etkinlikler düzenleyerek çocukların keyif alacağı aktiviteler düzenliyoruz. Ayrıca hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap eden eğlenceli ve heyecan dolu şişme oyun parkurları kiralıyor ve kurulumunu yapıyoruz. Yediden yetmişe herkesin keyif alacağı şişme oyun parkurlarını konuklarınızın kullanımına açabilir, yıl dönümü kutlama etkinliklerinizde onları da mutlu edebilirsiniz. Sevimli palyaçolarımız ve kostümlü karakterlerimizin de görev aldığı eğlenceli aktiviteler düzenleyebilirsiniz.

Prodüksiyon Hizmetleri

Yıl dönümü kutlamalarınıza özel olarak bir tanıtım ve reklam filmi hazırlıyor, kurguluyor ve montajlıyoruz. Prodüksiyon ekibimizle, yıl dönümü organizasyonunuzda drone çekimi ile havadan profesyonel video görüntüsü alıyor, kameraman temini ve fotoğrafçı temini hizmeti veriyoruz.