Ekipman Kiralama

Ekipman kiralama hizmetini İzmir Organizasyon firmamızdan tüm organizasyonlarınız için talep edebilirsiniz. Açılış organizasyonu, temel atma töreni organizasyonu, fuar organizasyonu, kokteyl organizasyonu, ürün tanıtım lansmanı gibi etkinliklerinizde, A’dan Z’ye ihtiyaç duyacağınız malzeme ve ekipmanlar için ekipman kiralama hizmeti veriyoruz. Ekipman temini, nakliye ve kurulum hizmetleriyle birlikte organizasyonlarınız için kolaylık sağlıyor ve kaliteli malzemeler tedarik ediyoruz. İzmir Konak’ta bulunan depomuzdan, açılış organizasyonu ve diğer tüm organizasyonlarınızda ihtiyaç duyacağınız ekipman ve malzemeleri İzmir, yakın çevresi ve hatta Türkiye’nin tüm bölgelerine temin ediyor ve nakliyesini sağlıyoruz. Açılış organizasyonu alanında yıllardır hizmet veren İzmir Organizasyon doğum günü organizasyonu, yıl dönümü etkinlikleri ve diğer tüm organizasyonlarınız için de ekipman kiralama hizmeti sunmaktadır. İzmir Organizasyon müşteri temsilcimizden ses sistemi, led ekran, bistro masa ve diğer ekipman kiralamaları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekipman Kiralama Hizmetlerimiz

Açılış organizasyonu, yıl dönümü etkinlikleri, mağaza kampanya ve indirim dönemlerinde İzmir Organizasyon firmamızdan ekipman kiralama, animasyon ekibi kiralama ve daha birçok hizmeti talep edebilirsiniz.

Bistro Masa Kiralama

Kokteylli açılış organizasyonu, kokteyl organizasyonu gibi etkinliklerinizde davetlilerinizi şık ve pratik bir şekilde ağırlayabilmeniz için bistro masa kiralama hizmeti veriyoruz. İzmir Organizasyon firmamızdan istediğiniz sayıda ve istediğiniz renklerde bistro masa talep edebilir ve organizasyonlarınızda konuklarınız için özel alanlar hazırlayabilirsiniz.

Ses, Sahne ve Işık Sistemleri Kiralama

Açılış organizasyonu, temel atma töreni organizasyonu ve fuar organizasyonu gibi etkinlikleriniz için profesyonel ses, sahne ve ışık sistemleri temini hizmeti veriyor, nakliye ve kurulum hizmetlerini de gerçekleştiriyoruz.

Catering Ekipmanı Kiralama

Kokteyl organizasyonu gibi ikramlı davetleriniz için birinci sınıf kalite catering malzemesi temin ediyoruz. İzmir Organizasyon firmamız tabak, kaşık, bıçak, bardak, tuzluk, servis tabağı, çay ve kahve makineleri gibi ihtiyacınız olan tüm catering malzemelerini organizasyonlarınızda profesyonel ekibi ile birlikte hazır hale getiriyor. İzmir Organizasyon firmamızdan servis elemanı ve garson gibi eleman ihtiyaçlarınız için de profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Çadır, Gölgelik ve Isıtıcı Kiralama

Olumsuz hava şartlarından korunmak ve şık bir görüntü sağlamak adına çadır ve gölgelik kiralama hizmeti veriyoruz. Ayrıca açık havada yapacağınız etkinlikler için de kış aylarında rahatlıklar kullanabileceğiniz ısıtıcı kiralama hizmeti veriyoruz.

Ekipman kiralama hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için, www.izmirorganizasyon.com adresli web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.