Kokteylli Açılış Organizasyonu

Kokteylli Açılış Organizasyonu

Kokteylli açılış organizasyonu, konuklarınıza lezzetli ve şık ikramlar yaptığımız bir açılış organizasyonu türüdür. Kokteylli açılış organizasyonlarınızı, davetli sayınıza, mekan büyüklüğüne ve organizasyon bütçenize göre çeşitlendirebilir, zenginleştirebilirsiniz. Lezzetli yiyecek ve içecek sunumlarının yanında, trio ekibi ile müzik ziyafeti yapabilir, süsleme hizmetlerimizden faydalanarak organizasyon mekanınızı özelleştirebilirsiniz. Yalnızca İzmir’de değil, İzmir ve çevresinde, Ege Bölgesi’nde ve hatta tüm Türkiye’de kokteyl organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. İşletmenizin açılışını, çeşitli şekillerde yapabilirsiniz. Animasyonlu, protokol katılımlı, sahne gösterileri ve müzik hizmetlerinin olduğu gibi birçok seçeneğiniz var. Dilerseniz tüm bu açılış organizasyonu çeşitlerini, kokteylli açılış organizasyonu içinde kullanabilirsiniz. 2004 yılından bu yana gerçekleştirdiğimiz her türlü organizasyonda kokteyl etkinliği gerçekleştirdik. Doğum gününden nişana, evlilik teklifinden temel atma törenlerine kadar her türlü organizasyonda kokteyl organizasyonu hizmetimizden yararlanabilir, konuklarınıza lezzetli ve şık sunumlar yapabilirsiniz. Kokteyl organizasyonu düzenlemeden önce organizasyon bütçenizi, açılışa gelen davetli sayınızı belirlemelisiniz. Kokteyl menülerine de karar verdikten sonra profesyonel İzmir Organizasyon ekibi olarak organizasyonun tamamını planlıyor ve gerçekleştiriyor olacağız.

Kokteyl Açılış Organizasyonu Hizmetlerimiz

Kokteylli açılış organizasyonu düzenleyerek misafirlerinizi şık bir şekilde ağırlayabilirsiniz. Profesyonel ve kaliteli bir açılış organizasyonu gerçekleştirmek için süsleme hizmetlerinden müzik hizmetlerine kadar birçok hizmet veriyoruz.

Kokteyl Menüleri ve Sunumu

Organizasyon bütçenize ve davetli sayınıza göre kokteyl menünüzü belirleyebilirsiniz. Kuruyemiş, cips, krudite, meyve, tatlı ve tuzluların bulunduğu kokteyl menülerini kendi isteğinize göre değiştirebilirsiniz. Her zaman taze ve lezzetli gıda ürünleri kullanıyoruz. Kokteyl organizasyonlarında sunumun son derece büyük önemi var bizler için. Özenle hazırlanmış tabaklarla sunum yapıyor, misafirlerinizi mutlu ediyoruz.

Servis Elemanı, Hostes ve Manken Temini

Kokteyl organizasyonlarında profesyonel servis elemanı ve garsonlarımız ile yiyecek ve içeceklerin sunumunu ve servisini yapıyoruz. Prezentabl ve nitelikli hostes ve mankenlerimiz ile açılış organizasyonlarınızda konuklarınızı karşılıyoruz. Ayrıca ürün tanıtımlarınız için de deneyimli manken ve hosteslerimizden destek alabilirsiniz.

Ekipman Temini Hizmeti

Kokteyl organizasyonlarının en önemli ekipmanları bistro masalardır. Bistro masalarımızın lüks streç örtülerle birlikte ( dilediğiniz renkte örtü tercih edebilirsiniz ) kurulumunu yapıyor, kokteyl mekanınızı oluşturuyoruz.

Müzik Hizmetleri

Profesyonel DJ performansı, trio grubu ve bando ekibi gibi seçeneklerle, organizasyonunuza enerji katacak bir müzik hizmeti veriyoruz.

Süsleme Hizmetleri

Organizasyon mekanını özelleştirmek için balon süsleme, tül ve çiçek süsleme gibi süsleme hizmetleri veriyoruz.

Kokteylli açılış organizasyonu için İzmir Organizasyon firmamızın müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca www.izmirorganizasyon.com adresli web sitemizden de detaylı bilgi alabilir, görsellerimizi inceleyebilirsiniz.

Yorumlar kapatılmıştır.