Bistro Masa Kiralama

Bistro Masa Kiralama İzmir Organizasyon

Bistro masa kiralama hizmeti ile İzmir Organizasyon firmamız istediğiniz tarihte farklı renk seçenekleri ile yanı başınızda. Kokteyl organizasyonu gibi davetlilerinize yiyecek ve içecek ikramlarının yapıldığı etkinlik ve organizasyonlarınızda İzmir Organizasyon firması olarak bistro masa ve ekipman kiralama hizmeti veriyoruz. Açılış organizasyonu, kokteyl organizasyonu, catering organizasyonu, fuar tanıtım organizasyonu gibi etkinliklerinizde, davetlilerinize konforlu ve şık kokteyl masaları hazırlıyoruz. Bistro masaların kiralanması, lüks örtülerle ve tüllerle giydirilmesi, çiçek, vazo gibi aksesuarlarla süslenmesi ve catering organizasyonunun da tüm hizmetlerinin dahil olduğu bir hizmet sunuyoruz. Profesyonel, deneyimli ve vizyon sahibi ekibimizle, kaliteli ekipmanlarımızla , profesyonel ve kaliteli bir hizmet veriyoruz. Yalnızca İzmir’e değil, İzmir ve yakın çevresi, Ege Bölgesi ve tüm Türkiye’ye bistro masa ve masa kiralama, nakliye ve kurulum hizmetleri de veriyoruz. İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşarak kokteyl masası kiralama ve daha birçok hizmet hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bistro Masa Kiralama Hizmeti

Çapı 70 cm ve yüksekliği 110 cm olan standart bistro masalarımızı, kurum renklerinize de uygun olan isteğiniz renklerde lüks streç örtülerimiz ile birlikte kiralıyoruz. Özellikle kokteylli açılış organizasyonu, kokteyl organizasyonu ve fuar organizasyonu gibi etkinliklerde kullanabileceğiniz bistro masalarımızı, organizasyon mekanınıza hem dekoratif bir düzenleme getirmek, hem de konuklarınızın yiyecek ve içecek atıştırmalıklarını rahatlıkla yapabilmeleri için kullanabilirsiniz.

Bistro Masa Süsleme Hizmeti

Dilediğiniz renklerde streç örtülerle kiralayabileceğiniz kokteyl masaları için ( bistro masaları ), beyaz, krem, siyah ve kırmızı renklerde streç örtüler tercih edebileceğiniz gibi, dilediğiniz renkte örtü ile sipariş edebilir, ya da beyaz saten örtüler ve şık dantel kapaklarla birlikte de firmamızdan talep edebilirsiniz.

Organizasyonlarınızı daha şık gösteren ve pratik çözümler sağlayan bistro masaların yanında, yuvarlak masa, dikdörtgen masa, sehpa, sandalye, loca, koltuk gibi ekipmanların teminini de yapmaktayız. Firmamızın tüm ekipman kiralama hizmetlerini incelemek için, www.izmirorganizasyon.com adresli web sitemizi ziyaret edebilir, fotoğraflarımızı ve ekipmanlarımızın kullanıldığı organizasyonların tanıtım videolarını inceleyebilirsiniz. Kokteyl organizasyonu ve kokteylli açılış organizasyonu gibi etkinlikleriniz için kokteyl masası kiralama hizmetimizden yararlanmak için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.