Baskılı Balon

Baskılı balon ve baskılı balonların dağıtımı açılış organizasyonları, kampanya ve indirim dönemleri, reklam ve promosyon aktivitelerinde tercih edebileceğiniz en etkili yollardan biridir. Baskılı balonlar yürüyen reklam olarak da bilinir. Organizasyon sırasında çocuklara ve hedef kitlenize dağıtılan baskılı balonlar, şehrin bir ucundan diğer ucuna kadar gider ve firmanızın adını ve markanızı geniş kitlelere kadar duyurmuş olurlar. Kurumsal kimliğinize özel olarak hazırlanan baskılı balonlar açılış organizasyonunuzda reklam kitlenizi büyütmenize ve dikkat çekmenize yardımcı olur. Dilerseniz baskılı balonlarınızı şişirmeden ekipman ve aparatları ile dilerseniz de hazır halde firmamızdan alabilirsiniz. Açılış organizasyonu, ürün ve kampanya etkinlikleri gibi organizasyonlarınızda, palyaçolarımız ve animatörlerimiz, baskılı balonlarınızın dağıtımını yapıyorlar. Baskılı balonlar istediğiniz renklerde tek yönlü veya çift yönlü hazırlanabilmektedir. Organizasyonlarınızda firmanızın kurumsal renklerini yansıtacak balonlarla, baskılı balonlar dışında zincir balon süsleme, papatya balon süsleme ve farklı balon süslemelerine yer veriyoruz. İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşarak balon süsleme teknikleri ve baskılı balonlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Baskılı Balon Baskısı ve Dağıtımı Hizmeti

Baskılı balonlar da diğer tüm balon süslemelerimiz de olduğu gibi 12 inç ölçüsünde en kaliteli üründen yapılmaktadır. Markanızın veya firmanızın logosunu, sloganınızı veya vermek istediğiniz mesajı, istediğiniz renklerde balon üzerine, tek renk ya da çift renk, tek yön ya da çift yön olmak üzere basıyoruz. Özel balon baskı makinesiyle serigraf baskı yapılan balonlarda baskı rengi 4 renge kadar çıkabiliyor. Resim baskısı sadece tek renk yapılabiliyor. Balon baskılarını, zemin (balon rengi) dahil olmak üzere 5 renkte, tek yüze iki renkli, çift yüze tek renkli, çepeçevre baskı, full baskılı (tepe dahil) , resim baskı olarak çeşitli şekillerde hazırlayabiliyoruz. En az 1000 adet ile sınırlandırılıp renk, desen seçimlerinize göre değişen farklı fiyatlandırmalarla da sizlere sunuyoruz.

Baskılı balonlar hazırlandıktan sonra ise, palyaço, kostümlü karakter, maskot ve tahta bacak gibi zengin animasyon ekibimizle birlikte, hedef kitlenize balonların dağıtımını yapıyoruz.

Reklam, tanıtım ve promosyon çalışmalarınız için asgari bir bütçe ile büyük bir kitleye ulaşmak istiyorsanız eğer, siz de balon üzerine firmanızın / işletmenizin logosunu veya kampanya sloganlarınızı yazdırabilirsiniz. Baskılı balonların dağıtımı, balon seçenekleri ve diğer tüm balon çeşitlerimiz için www.balonsusleme.com.tr adresli web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Baskılı balonların siparişleri içinse bizimle hemen iletişime geçmeyi unutmayın.