Bayrak Süsleme

Bayrak Süsleme Açılış Organizasyonu İzmir

Bayrak süsleme ve flama süsleme açılış organizasyonu ve benzeri aktivitelerde organizasyon mekanının kurumsal kimlik kazanması açısından oldukça önemlidir. Balon süslemenin yanında yapılan bayrak süslemeleri de açılışını yaptığınız mekana ve mekanın bulunduğu caddeye ya da sokağa, güçlü bir görsellik katar. Bayrak süsleme, rengarenk bayrakların ipe dizilmesiyle yapılabildiği gibi, marka veya logonuzun bayraklara basılmasıyla da yapılabilir. Hem uygun maliyetli bir reklam tanıtım aracı, hem de organizasyonlarınızı özelleştiren bir süsleme hizmeti olarak, bayrak ve flama süsleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yalnızca İzmir’de değil, İzmir ve yakın çevresi, Ege Bölgesi ve hatta tüm Türkiye’ye bayrak ve flama süsleme hizmeti veriyoruz. Bayrak süslemelerini kullanılacak mekanın büyüklüğüne göre istediğiniz renklerde hazırlıyoruz. Açılış organizasyonu, yıl dönümü etkinlikleri ve tüm organizasyonlarınızda İzmir Organizasyon firmamızdan bayrak süslemelerinin yanı sıra animasyon ekibi kiralama, ses sistemi kiralama, balon süsleme ve hostes kiralama gibi pek çok hizmeti talep edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak ve hizmetlerimizden faydalanmak için İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.

Bayrak ve Flama Süsleme Hizmeti

Bayrak süslemeleri, renkli bayrakların ya da baskı yapılmış bayrakların, aralarında 5-10 cm boşluk bırakacak şekilde ipe dizilerek, cadde ve sokaklara asılmasıyla yapılır.Flama süsleme, standart bayrak ebatları ve kumaşlarının dışında yapılan şekilli bayrak çeşitleridir. Flamalar iç mekan ve dış mekanlarda kullanılır. Flamalarda standart ölçü yoktur, sizin istek ve talepleriniz doğrultusunda ölçüler belirlenir ve istenilen şekil verilir. Düz, oval, üçgen, beşgen ve kırlangıç gibi çeşitli şekillerde, bayrak ve flama süsleme hizmeti veriyoruz. Flama ve bayrak, kurumsal kimliği ve gücü temsil eder. Bayrak süslemeyle marka veya logo renklerinizi, flamayla kurumsal ambleminizi hedef kitlenize tanıtmış olursunuz.

Açılış organizasyonu, yıl dönümü kutlama etkinlikleri gibi organizasyonlarda bayrak ve flama süsleme hizmetimizden yararlanabilir, tüm ilgiyi firmanızın üzerine çekebilirsiniz. Açılış organizasyonu alanında kullanılacak bayrak ve flama süslemeleri çok değişkendir. Açılış organizasyonunun yapılacağı alanın büyüklüğü ve uygunluğu, kaç metre bayrak ve flama kullanılacağı, bayrak ve flamalara yapılacak olan baskı gibi önemli detaylar hakkında firmamıza bilgi verip, çok kısa süre içerisinde geri dönüş alabilirsiniz.

Bayrak ve flama süsleme ile ilgili detaylı bilgi almak ve örnek görsellerimizi incelemek için, www.balonsusleme.com.tr adresli web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bayrak, balon ve flama süsleme hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak ve siparişlerinizi vermek için bizimle iletişime geçebilir, organizasyon sorumlularımızla görüşebilirsiniz.