Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Organizasyonu İzmir

Kokteyl organizasyonu; catering, teknik hizmetler, mekan süsleme, ekipman ve servis elemanı kiralama şeklinde verdiğimiz hizmetlerle gerçekleştirdiğimiz organizasyonlardan biridir. Açılış kokteyl organizasyonu, sergi kokteyl organizasyonu, kurumsal kokteyl organizasyonları, nişan, düğün ve doğum günü kokteyl organizasyonları gibi farklı başlıklarda İzmir Organizasyon ve profesyonel ekibi sizlere uygun teklifler ve etkinlik programı sunuyor. Kokteyl organizasyonunda bistro masa, masa örtüleri, masaüstü süslemesi, yiyecek, içecekler, servis masası, ısıtıcılar, şemsiye, çadır, mekan içi ve mekan dışı süsleme (kumaş, tül, balon, bayrak, çiçek) servis elemanı, hostes, manken, müzik ve ses sistemleri, trio vb. aklınıza gelebilecek her şeyin hizmetini veriyoruz. Kokteyl organizasyonlarında İzmir Organizasyon firmamızdan profesyonel hizmet alabilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz kokteyl organizasyonlarının planlaması, organizasyon yönetimi ve organizasyon bitimine kadar İzmir Organizasyon firmamız yanı başınızda. Kokteyl organizasyonu ve kiralama hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.

Kokteyl Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Bir kokteyl organizasyonu için öncelikle mekana uygun masa ve sandalye temin etmeniz gerekiyor. İstediğiniz sayıda bistro masa ve sandalyelerle, tül, çiçek süsleme ve balon süslemeyle kokteyl ortamınızı hazır hale getiriyoruz. Catering hizmetlerimiz, profesyonel catering ekibimizin tecrübesi ve catering ekipmanlarıyla siz değerli müşterilerimize sunuluyor. Ses sistemi ve sunucu hizmetlerimizle kokteyl programınızı tamamlıyoruz.

Kokteyl Organizasyon Hizmetlerimiz

Ekipman Temini

Bistro masa, masa, sandalye, çadır ve gölgelik, ısıtıcı, ses sistemi, ışık, kırmız halı ve yürüyüş yolu gibi kokteyl organizasyonunuzda ihtiyaç duyacağınız ekipmanları sizin için temin ediyoruz.

Catering Hizmeti

Bir kokteyl organizasyonunda ikram edilen yiyecek ve içeceklerin tedariği, sunumu ve servisini de içeren tüm catering hizmetlerini İzmir Organizasyon olarak size sunuyoruz. Zengin içerikli kokteyl menülerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz. Tatlı, tuzlu, meyve, kuruyemiş krudite ve içeceklerden oluşan menülerimizi, profesyonel ve deneyimli catering ekibimizle şık sunumlar halinde hazırlıyor, servis elemanlarımız ve gorsonlarımız ile konuklarınıza servisini yapıyoruz.

Süsleme Hizmetleri

Kokteyl organizasyon mekanınızı özelleştirmek için balon süsleme, tül süsleme, kumaş süsleme, çiçek süsleme hizmeti veriyoruz.

Müzik Hizmetleri

Bir kokteyl organizasyonuna en yakışan hizmetlerden biri ‘müzik’tir. Seris elemanlarımız lezzetli ve şık kokteyl ikramlarını konuklarınıza servis ederken trio ekibimiz de güzel ve şık bir müzik ziyafeti veriyor. Üç profesyonel müzisyen ve üç ayrı enstrümandan oluşan trio grubunun dışında profesyonel DJ performansı, bando ekibi veya ünlü sanatçı temini hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Prodüksiyon Hizmeti

Kokteyl organizasyonunuzun kalıcı olması ve unutulmaz olması için, İzmir Organizasyon firması olarak profesyonel prodüksiyon hizmetleri veriyoruz. Organizasyon boyunca fotoğraf çekimi ve profesyonel video çekimi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca drone çekimi ile havadan video görüntüsü hizmetlerimizi de tercih edebilirsiniz.

Ajans Hizmetleri

Profesyonel, deneyimli ve prezentabl servis elemanı, host, hostes ve manken temini hizmetimizden yararlanabilirsiniz.