Pelüş Maskotlar

Pelüş Maskotlar Kiralama İzmir

Pelüş maskotlar; masal ve çizgi film kahramanlarının üç boyutlu halidir. Maskotlar profesyonel animatörlerimiz tarafından canlandırılır ve maskot gösterisi ile çeşitli animasyon aktiviteleri düzenlenir. Eğlenceli çizgi film ve Disneyland karakterleri yediden yetmişe herkes tarafından büyük ilgi görmekte ve başta açılış organizasyonu olmak üzere, doğum günü organizasyonu gibi eğlence aktivitelerinde çok sık tercih edilmektedir. Animasyon alanında uzun yıllardır profesyonel olarak hizmet veren firmamız, kendi bünyesinde eğittiği tecrübeli animatörler ve kaliteli kostümlerle eğlence organizasyonlarınızı unutulmaz kılıyor. Başta İzmir ve çevresi olmak üzere, Ege Bölgesi ve tüm Türkiye’de çizgi film maskotu ve animasyon grubu gösterilerimizden yararlanabilirsiniz. Sponge Bob, Angry Birds, Şirinler gibi çizgi flm ve masal kahramanları, Mickey Mouse, Minnie Mouse, Donal Duck ve Daisy Duck gibi Disneyland karakterleri, organizasyonlarınıza konuk oluyor ve davetlilerinize eğlenceli bir gösteri sunuyorlar.

Pelüş Maskotlar ve Animasyon Hizmetlerimiz

Palyaço, tahta bacaklı adam, kostümlü karakter ve çeşitli animasyon gruplarıyla birlikte renkli bir animasyon gösterisi yapan pelüş maskot ve animatörlerimizle açılış organizasyonu gibi etkinliklerinizde fark yaratabilirsiniz.

Açılış organizasyonlarında dans ederek ilgi çeken maskotlarımız, aynı zamanda ilan ve broşür dağıtımı hizmeti vererek tüm ilgiyi firmanıza, mağazanıza, kurum ya da kuruluşunuza çekerler. Doğum günü organizasyonlarında palyaço ve diğer animasyon ekipleri ile birlikte dans eder, oyunlar oynatırlar. Organizasyon ve etkinliklerin en etkili ve dikkat çeken aktivitesi pelüş maskot etkinlikleridir. Sevimli mimikleri, eğlenceli dansları hedef kitlenin ilgisini organizasyon mekanına çekmeye yeter.

Diğer Animasyon Hizmetlerimiz

Palyaço, kostümlü karakter, varyete grubu ve kortej ekibi, sihirbaz gösterisi, tahta bacaklı adam, skyrunner gösterisi, jonglör, animasyon sunucusu gibi animasyon hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için www.izmiranimasyon.com adresli web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Fiyat bilgisi almak ve rezervasyon yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.