Pazarlama Tanıtım Ağırlıklı AVM Açılış Organizasyonu

Pazarlama Tanıtım Ağırlıklı AVM Açılış Organizasyonu İzmir

Pazarlama Tanıtım Ağırlıklı AVM Açılış Organizasyonu

Pazarlama tanıtım ağırlıklı avm açılış organizasyonu İzmir Organizasyon’un firma, kurum ve markaların için hazırladığı profesyonel hizmetlerden biridir. Bir alışveriş merkezi için gösterişli bir açılış organizasyonu düzenlemek istiyorsunuz. Ya da alışveriş merkezinde yeni açılacak mağazaların adını hedef kitlenize duyurmak istiyorsunuz. İzmir Organizasyon firması olarak, AVM etkinliklerinizi profesyonel ve renkli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Yalnızca İzmir ve çevresinde değil, Ege Bölgesi’nde ve hatta tüm Türkiye’de pazarlama tanıtım ağırlıklı AVM açılış organizasyonu hizmeti veriyoruz. Animasyondan müzik hizmetlerine, reklamcılık hizmetlerinden catering hizmetlerine, prodüksiyon hizmetlerinden ajans hizmetlerine kadar ihtiyaç duyacağınız her türlü hizmeti bir arada, birbirileri ile uyumlu bir şekilde sizlere sunuyoruz. Reklamlı full konsept açılış organizasyon hizmetlerimiz için www.izmirorganizasyon.com adresli web sitemizi de ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Pazarlama Tanıtım Ağırlıklı AVM Açılış Organizasyonu Hizmetlerimiz

Animasyon Hizmetleri

Palyaço, maskot ve tahta bacak gibi profesyonel animasyon ekibimiz, açılış organizasyonundan 1 ay önce reklam ve tanıtım faaliyetlerine başlıyorlar. Organizasyonun yapılacağı bölgede çeşitli aktiviteler yaparak dikkatleri ve ilgiyi AVM açılış organizasyonunuza çekiyor ve hedef kitlenize kampanya ve etkinliklerinizin duyurusunu yapıyorlar. Reklam ve prodüksiyon ekibimiz ile hareket eden animasyon ekibimiz, isterseniz bir reklam römorkunda, dilerseniz de reklam bisikletleriyle tüm şehri, sizin için geziyor, eğlenceli ve keyifli aktiviteler gerçekleştiriyorlar. Açılış organizasyonu esnasında ve sonra da kampanya ve dönemlerinde animasyon ekibimiz sizler için hizmet veriyor.

Reklam Hizmetleri

Açılış organizasyonundan 1 ay önce ya da sizlerin belirlediği bir tarihte, yürüyen reklam, reklam bisikletleri, anons araçları ve reklam römorklarımızla birlikte kampanya ve açılış duyurularınız için reklamcılık hizmetleri veriyoruz. Profesyonel animatörlerimizle de şehrin dört bir yanında ilan ve broşür dağıtımınızı yaparak hedef kitlenize ulaşıyoruz. AVM açılış organizasyonundan sonra da kampanya ve tanıtımlarınız için reklam hizmetlerine devam ediyoruz.

Müzik ve Sahne Hizmetleri

AVM açılışlarınızı daha geniş kitleye duyurmak, profesyonel bir açılış organizasyonu gerçekleştirmek için, ünlü sanatçı temini gibi müzik ve sahne hizmetleri veriyoruz. Ünlü sanatçı temini ile dikkatleri ve ilgiyi markanıza, AVM açılışınıza ve kampanyalarınıza çekiyoruz. Profesyonel DJ performansları ile açılışınıza davetli olan konuklarınız için keyifli bir müzik dinletisi gerçekleştiriyor, ünlü dansçılarla görsel bir şov düzenliyoruz. Ayrıca ünlü oyuncu, blogger, influencer ve manken temini ile AVM açılışlarınızı daha renkli ve daha profesyonel hale getiriyoruz.

Prodüksiyon Hizmetleri

Drone çekimi, kamera ve fotoğraf çekimi ve çeşitli reklam filmlerimizle AVM açılışlarınızda ve açılış sonrası kampanya ve tanıtım dönemlerinizde fark yaratmanızı sağlıyoruz.

Ajans Hizmetleri

Profesyonel, prezentabl ve deneyimli manken, host, hostes ve servis elemanı hizmetleri veriyor, konuklarınızı güler yüzlü ekibimizle karşılıyor ve ağırlıyoruz.