Protokol Hizmetleri

Reysaş Açılış Organizasyonu Protokol Hizmetleri İzmir Organizasyon

Protokol hizmetleri; devlet üst düzey yetkililerinin katılımcı olduğu organizasyon ve etkinliklerde verdiğimiz hizmetlerdir. Örneğin; temel atma töreni organizasyonu, baraj açılışı, büyük kurumsal firma açılışı, demir yolları açılışı, köprü açılışı, avm açılışları, okul ve hastane açılışı gibi organizasyonlar genellikle protokol katılımlı olmaktadır. Protokol katılımlı etkinliklerde, tüm organizasyonun baştan sona en ince detaylarıyla birlikte planlanması, herhangi bir kusurun olmaması, profesyonel bir organizasyonun planlanması çok önemlidir. Protokol katılımlı açılış organizasyonu veya temel atma töreni gibi organizasyonlarında, ses sisteminin çalışmaması ya da makas kurdele gibi küçük ama önemli detayların ve ekipmanların unutulması organizasyona gölge düşürür. Bizler İzmir Organizasyon firması olarak profesyonel ekip ve ekipmanımızla, protokol katılımlı organizasyonlarınızda kaliteli ve memnuniyet garantili protokol hizmetleri veriyoruz. Protokol hizmetleri ve protokol katılımlı açılış organizasyonlarınız için İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Protokol Hizmetleri ve Protokol Ekipmanları

Açılış organizasyonu ve temel atma töreni gibi protokolün katılımcı olduğu organizasyonlarınızda, kırmızı halı ve yürüyüş yolu, çadır ve gölgelik, masa, sandalye, loca, kürsü, sehpa, koltuk, ses sistemi, sahne, ışık sistemleri gibi ekipmanların temini hizmetini veriyoruz.

Ayrıca organizasyon mekanını güzel ve özel kılmak için balon süsleme, tül ve çiçek süsleme gibi hizmetler veriyoruz. Karşılama hostesi ve host temini, profesyonel sunucu temini hizmetlerimizle de protokollü organizasyonlarınızı profesyonelleştiriyoruz. Müzik hizmetleri ve dans gösterileri ile davetlilerinize keyifli aktiviteler izletiyor ve dinletiyoruz. Profesyonel video çekimi ve fotoğraf çekimi ile de bu anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz.

Protokol katılımlı açılış organizasyonu ve protokol hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için www.izmirorganizasyon.com adresli web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca protokollü açılış organizasyonu ve diğer protokol etkinliklerinizi planlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.