Sünnet Organizasyonu

Sünnet organizasyonu, dış mekan ya da iç mekanda da gerçekleştirdiğimiz çeşitli etkinliklerle organize ettiğimiz aktivitelerimizdendir. Çocuğunuzun bu özel gününde onu mutlu ediyor ve konuklarınız ile beraber sizlere de eğlenceli keyifli anlar yaşatıyoruz. Sünnet organizasyonunda verdiğimiz hizmetlerin başlıcaları; balon süsleme, tül süsleme ve çiçek süsleme, ses sistemi kiralama, sahne kurulumu, sunucu temini, sivil ve kostümlü animasyon ekibi, şişme oyuncak ve maskotlar, palyaço, kostümlü karakterler, sihirbaz, jonglör, folklor ekibi, efeler, mehteran takımı, semazen gösterisi, Karagöz Hacivat, tahta bacak gösterisi, pamuk şeker, pop corn (patlamış mısır), macun, masa sandalye süsleme, mekan süslemesi (kumaş, tül, balon, çiçek) ve sünnet çocuğunun fotoğrafının olduğu özel baskılı balon, animatör ve sünnet tahtı kiralama şeklinde sıralanabilir. Yapacağınız organizasyonun büyüklüğüne göre geleneksel ve yöresel kategorilerde profesyonel dans ekibi hizmeti de sunuyoruz. İzmir Organizasyon firmamıza ulaşarak sünnet organizasyonu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sünnet Organizasyon Konseptleri

Farklı tema ve konseptlerde, çeşitli sünnet organizasyonları gerçekleştiriyoruz. Sizlere de yardımcı olması açısından birkaç sünnet organizasyon konseptini İzmir Organizasyon firması olarak sizlerle paylaşmak isteriz.

Türk Gecesi Temalı Sünnet Organizasyonu

Önceleri yalnızca aşiret düğünlerinde rastladığımız bu tema, artık modern şehirlerde de yerini buluyor. Yöresel mekan süslemeleri, nostaljik satıcılar ( pamuk şekerci, Türk kahvecisi, şerbetçi, macuncu vb. ), oryantal gösterisi, zenne gösterisi, Efe gösterisi, fasıl ekibi müzik dinletisi gibi birçok alternatif hizmetimizden yararlanabiliyorsunuz. Tıpkı geleneklerimizdeki gibi sünnet çocuğunu, at üzerinde organizasyon mekanına getiriyor ve organizasyonu da coşkulu bir şekilde devam ettiriyoruz.

Animasyon Temalı Sünnet Organizasyon Konsepti

Palyaço, kostümlü karakter, çizgi film maskotları, sihirbaz ve tahta bacak animasyonu gibi profesyonel animasyon gruplarımız ile sünnet organizasyonunuzu eğlenceli bir şekilde organize ediyoruz. Çocukların fazlasıyla keyif aldığı animasyon temalı sünnet organizasyonunda kendi konseptinizi de belirleyebiliyorsunuz. Animasyon hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için www.izmiranimasyon.com adresli web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sirk Temalı Sünnet Organizasyon Konsepti

Şişme oyun parkurları, mekanik oyuncaklar, rengarenk farklı balon süslemeler, renkli kostümleri ile animasyon ekibi gösterileri, karaoke partisi, DJ performansı, dans gösterileri ve daha fazlası ile sirk konseptli bir sünnet organizasyonu planlıyoruz. Organizasyonda, renkli kostüm ve aksesuarlarıyla her an her yerden sevimli bir animatörümüz çıkabiliyor. Çocukların çok keyif alacağı, farklı ve eğlenceli bir sünnet organize etmek için sirk temalı konsept fikrimizden yararlanabilirsiniz. İzmir’de, İzmir Organizasyon ekibi olarak gerçekleştirdiğimiz sirk temalı sünnet organizasyonu için, www.youtube.com/izmirorganizasyon kanalımızdaki videoyu izleyebilir, süsleme hizmetlerimiz ve animasyon gösterilerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sünnet organizasyonunuzu, organizasyon ekibimizle birlikte planlamak ve organize etmek için bizimle iletişim geçebilirsiniz.