Yaldaye Kavir Açılış Organizasyonu

Yaldaye Kavir Açılış Organizasyonu İzmir Organizasyon

Yaldaye Kavir açılış organizasyonu ile İzmir Organizasyon firmamız unutulmayacak bir organizasyona daha imza attı. Açılış organizasyonu alanında 15 yılı aşkın süredir İzmir Organizasyon firmamız profesyonel hizmet vermekte ve kurum, mağaza ve firmaların hedef kitlesine yönelik hizmetler sunarak açılış organizasyonunuzu dikkat çekici kılmaktadır. İzmir’in Gaziemir ilçesinde yeni açılan Yaldaye Kavir halı mağazası için gösterişli ve dikkat çekici bir organizasyon gerçekleştirmek isteyen firma sahibi profesyonel sunucumuz aracılığıyla İzmir Organizasyon firmamıza ulaştı. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz açılış organizasyonlarından görsel bir sunum hazırladık firma yetkilisine ve hedef kitlesine yönelik nasıl bir organizasyon gerçekleştirebileceğimizden bahsettik. Kokteylli açılış organizasyonu, reklamlı full konsept açılış organizasyonu, animasyonlu açılış organizasyonu gibi açılış organizasyonu çeşitlerimizi detaylı olarak inceledik. Yaldaye Kavir’in halı mağazası olmasından dolayı hedef kitlesine yönelik planlamalar yaparak kokteylli açılış organizasyonu gerçekleştirmeye karar verdik. Yaldaye Kavir açılış organizasyonu için tarih ve saate karar verdikten sonra ses getirecek bir organizasyonun hazırlıklarına bir kez daha başlamıştık.

Yaldaye Kavir açılış organizasyonu tarihine kadar profesyonel ekibimiz ile birlikte tüm ihtiyaçlarımızı belirleyerek planlamalarımızı oluşturduk ve kusursuz bir açılış organizasyonu gerçekleştirmek için çalışmalara başladık.

Yaldaye Kavir Açılış Organizasyonu Hazırlıkları

Ekipmanlarımızın tamamını organizasyon gününden önce belirleyerek son model araçlarımıza yükledik ve Yaldaye Kavir açılış organizasyonu için sabah erken saatlerde ekibimiz ile birlikte yola çıktık. Alana ulaştığımızda tüm ekipmanları araçlarımızdan indirdik ve kurumlarını gerçekleştirmeye başladık. Yaldaye Kavir açılış organizasyonu için İzmir Organizasyon firmamızdan talep edilen sesli anons aracımız sabah saatleri itibariyle bölgede anonslara başlamıştı.

Organizasyon alanında ilk olarak iç ve dış mekanda yer vereceğimiz balon süslemeleri için hazırlıklara başladık. Sarı, mavi ve bordo renklerde hazırladığımız zincir balon süslemeleri yoğun bir çalışmanın ardından profesyonel ekibimiz tarafından boydan boya dış mekanda hazırlandı. Yine iç mekanda aynı renklerde balon süslemelerimizi yaparak camekanların önünde konumlandırdık. Kapı takı balon süslemesi de kapının girişinde Bu sırada bir yandan bistro masa ve içecek barımızın kurulumu yapılıyordu. Özenle hazırlanan içecek barımızda catering ekipmanlarımız yerini aldı ve masamızda görselliği ile davetlileri büyüleyecek şekilde süslendi.

Ses sistemimiz de dış mekanda hazırlandı. Mutfakta ise hazırlıklarımız davetliler için devam ediyordu. Tatlı ve tuzlu ikramlıklarımız tabaklara yerleştirildi. Organizasyon alanındaki tüm hazırlıklarımız tamamlanmıştı ve son olarak ekibimizde kostüm hazırlıklarını gerçekleştirmek üzere ayrılmıştı aramızdan. Rengarenk ve dikkat çekici kostümleri ile palyaço ve tahta bacaklı adam da Yaldaye Kavir açılış organizasyonu için hazır bir şekilde aramızdaydı. Karşılama hostesleri kapıda yerlerini aldı. Her şey kusursuz gözüküyordu ve davetlilerde yavaş yavaş organizasyon alanına gelmeye başlamıştı.

Yaldaye Kavir Açılış Organizasyonunda Animasyon Ekibi Eşliğinde Eğlenceli Anlar

Yaldaye Kavir açılış organizasyonu davetlilerin alana gelmesiyle başlamıştı. Servis elemanı ve garsonlarımız özenle hazırlanan ikramlıkları kokteyl masasına davetliler için götürüyor ve dışarıda ses sisteminden yükselen şarkılar eşliğinde palyaço ve tahta bacak gösterimiz devam ediyordu. Rengarenk ve cıvıl cıvıl bir atmosfer vardı. Profesyonel fotoğrafçımız ve kameramanımız da Yaldaye Kavir açılış organizasyonundan görüntüleri ekipmanları ile almaya devam ediyordu. Davetliler organizasyon alanında ikramlıklarımızdan tadarken bir yandan da danışmanlar ile görüşerek alışverişlerini tamamlıyordu. Bu sırada İzmir Organizasyon firmamızın temin ettiği sunucu da anonsları ile organizasyon alanını şenlendirdi. Karşılama hosteslerimiz Yaldaye Kavir açılış organizasyonu alanına gelen katılımcıları güler bir yüzle karşılayarak ürünleri incelemek üzere içeriye davet etti. Gün boyunca organizasyon alanında İzmir Organizasyon firmamız aracılığıyla eşsiz anlar yaşandı. Açılış organizasyonu ve çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak için İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.