Vs Outlet Açılış Organizasyonu

Vs Outlet Açılış Organizasyonu İzmir Organizasyon

Vs Outlet Açılış Organizasyonu ( İzmir, İstanbul, Aydın, Muğla, Çanakkale, Şanlıurfa )

Zorlu holdingin bir kuruluşu olan Vs Outlet açılış organizasyonu için İzmir, İstanbul, Aydın, Şanlıurfa, Çanakkale ve Muğla’da, İzmir Organizasyon firması olarak bir dizi etkinlikler gerçekleştirdik. Balon süsleme, bayrak süsleme, yürüyen reklam, ilan ve broşür dağıtımı, kokteyl ikramları, ekipman temini, sunucu ve animasyon hizmeti gibi çeşitli etkinliklere yer verdik. Türkiye genelinde yaptığımız açılış organizasyonları büyük yankı uyandırdı.

Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla gerçekleştirdiğimiz Vs Outlet açılış organizasyonu haberimiz hakkında detaylı bilgi için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Türkiye Genelinde Gerçekleştirilen Vs Outlet Açılış Organizasyonu Hazırlıklarımız

İzmir, İstanbul, Aydın, Muğla, Şanlıurfa ve Çanakkale’de açılan Vs Outlet şubelerinin açılış organizasyonu için öncelikli olarak İzmir’de bir etkinlik gerçekleştirdik. Açılışın yapılacağı tarihten en az bir hafta öncesinde, İzmir ve mağazaların açılacağı diğer illerde ilan ve broşür dağıtımı ve yürüyen reklam gibi tanıtım aktivitelerine yer verdik.

Bazı şehirlerde ve bazı bölgelerde anons araçları ve sesli reklam araçlarıyla firmanın açılış organizasyonunu markanın hedef kitlesine duyurduk. Animasyon ekibimizin de desteğiyle tüm Türkiye’de gerçekleştirdiğimiz reklam ve tanıtım aktivitelerinde, geniş bir kitleyi hedef aldık. Yürüyen reklam, reklam römorku ev anons araçları gibi çeşitli reklam hizmetlerimiz için www.izmirorganizasyon.com adresli web sitemizi de ziyaret edebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Açılış organizasyonu tarihinden önce balon süsleme,  kokteyl organizasyonu, reklam araçları ve animasyon gösterileri de dahil tüm hizmetler için bir hazırlık gerçekleştirdik.

Vs Outlet Açılış Organizasyonu Etkinlikleri

Öncelikli olarak İzmir mağazasının açılış etkinliklerini gerçekleştiren ekibimizle, firmanın renklerinden oluşan balon ve bayrak süsleme etkinliklerini gerçekleştirdik. Mağazanın dışında ve içinde, papatya balon süsleme, zincir balon süsleme ve kapı tak balon süsleme yaptık. Marka renklerinden oluşan ve markanın logosunun yer aldığı bayrak süslemelerle mağaza çevresindeki cadde ve sokakları renkli bir hale getirdik.

Profesyonel ses sistemi, masa, bistro masa, çadır ve gölgelik gibi ekipmanların kurulumunu da yaptıktan sonra, davetlilere ikram edilecek olan atıştırmalıklar için kokteyl organizasyonu hazırlıklarını da tamamlamış olduk.

Sunucumuzun mağaza indirim ve kampanya anonslarıyla başlayan açılış etkinliğini, profesyonel DJ’miz eğlenceli performansıyla devam ettirdi. Ardından palyaço, kostümlü karakter, maskot ve tahta bacak gösterileriyle, bölgedeki tüm ilginin mağazanın üzerine çekilmesini sağladık.

İzmir’in ardından, İstanbul, Aydın, Muğla, Çanakkale ve Şanlıurfa’da da çeşitli etkinliklerden oluşan açılış organizasyonları gerçekleştirdik.

Türkiye genelinde açılışı yapılan VS Outlet mağazalarının açılışına büyük katılım gerçekleşti.