Vestel Bodrum Turgutreis Açılış Organizasyonu

Vestel Bodrum Turgutreis Açılış Organizasyonu İzmir Organizasyon

Vestel Bodrum Turgutreis Açılış Organizasyonu

İzmir Organizasyon firması olarak, Zorlu Holding şirketlerinden biri olan Vestel mağazalarının, Türkiye genelinde açılış organizasyonlarını bizler üstlendik. Bodrum Turgutreis’te yeni açılacak olan mağazanın açılış organizasyonunu da ihtişamlı bir şekilde gerçekleştirmiş olduk. Animasyon ekiplerinin görsel şovları ile unutulmaz bir reklam ve tanıtım aktiviteleri gerçekleştirdik. Turgutreis başta olmak üzere tüm Bodrum halkını açılış organizasyonuna çekerek, eğlenceli, bol hediyeli ve bol aktiviteli açılış organizasyonu planladık. Animasyondan kokteyl organizasyonuna, nostaljik satıcılardan süsleme hizmetlerine, konfeti atımından profesyonel DJ hizmetine kadar her şeyin dahil olduğu Vestel Bodrum Turgutreis açılış organizasyonu haberimiz için, yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Vestel Bodrum Turgutreis Açılış Organizasyonu Hazırlıklarımız

Tüm büyük çaplı açılış organizasyonlarında olduğu gibi Bodrum Turgutreis’te yeni açılacak olan Vestel mağazası için de, açılış tarihinden 1 hafta öncesinden reklam ve tanıtım etkinliklerimize başladık. Reklam römorkları, reklam bisikletleri ve yürüyen reklam hizmetlerimizle, tüm Bodrum’da büyük ilgi uyandıran reklam aktiviteleri yaptık. Vestel firmasının logo ve sloganlarına yer verdiğimiz afişlerle reklam römorklarını donattık. Profesyonel reklam personelimiz ile tüm bölgede ilan ve broşür dağıtımı yaptık.

Açılış tarihinden 1 gün önce açılış organizasyonunda kullanılacak malzeme ve ekipmanların kurulumunu gerçekleştirdik. Çadır, gölgelik, bistro masa, masa, loca, sandalye, sahne ve ses sistemi gibi ekipmanların kurulumundan hemen sonra, firmanın renklerinden oluşan çeşitli balon süslemeler ve bayrak süslemeler yaptık. Kapı tak balon süsleme, kırlangıç bayrak süsleme, papatya balon süsleme gibi yöntemlerle organizasyon alanını özelleştirdik.

Organizasyon gününün erken saatlerinde hazırlıklara başlayan ekibimizle kokteyl organizasyonu ve teknik hazırlıklarımızı tamamladık. Protokol katılımlı olan açılış organizasyonu için sahne, ses sistemi, kürsü, çadır ve gölgelik gibi ekipmanların kurulumu ve dekorasyonu tamamlandıktan sonra, davetlilere ikram edilecek olan kokteyl ikramları hazırlıklarımızı da tamamlamış olduk. Kuruyemiş, krudite, mevsim meyveleri, tatlı ve tuzlular, sıcak ve soğuk içecekler gibi atıştırmalıkların yer aldığı menümüzü şık ve lezzetli sunumlar oluşturduk. Servis elemanlarımız, hosteslerimiz ve garsonlarımız da son hazırlıklarını tamamladıktan sonra, animasyon ekibimizle birlikte organizasyonda yerlerini aldılar.

Bodrum Turgutreis’te Vestel Mağazasının Açılış Organizasyonu Büyük Bir Coşkuyla Kutlandı

Protokol davetlileri sahneye çıkıp açılış konuşmasını yaparken, deneyimli hostes ve mankenlerimiz davetlilere eşlik ettiler. Palyaço, kostümlü karakter, çizgi film maskotu, tahta bacak ve şişme palyaço gibi renkli animasyon ekibimiz yediden yetmişe herkese hitap eden gösterileriyle, açılış organizasyonunun en dikkat çeken etkinliğini gerçekleştirdiler. Ardından kokteyl ikramlarıyla devam eden açılış organizasyonu, profesyonel DJ performansı ile keyifli bir şekilde son buldu.