Pizza Tomato Açılış Organizasyonu Afyon

Petek Dinçöz Afyon Bolvadin Pizza Tomato Açılış Organizasyonu İzmir Organizasyon

Pizza Tomato Açılış Organizasyonu

Afyon’da açılacak olan Pizza Tomato restoranı için iddialı ve çok renkli bir açılış organizasyonu yaptık. Pizza Tomato açılış organizasyonu etkinliğini animasyonlu bir açılışla ve yoğun bir katılımla gerçekleştirdik.

10 kişilik bir animasyon ekibimiz, 6 kişilik ajans kadromuz, teknik ekibimiz ve prodüksiyon ekibimizle birlikte, ünlü şarkıcı Petek Dinçöz’ün de katılımcı olduğu bir açılış organizasyonu planladık.

Animasyon gösterilerinden dikkat çekici süsleme hizmetlerine, ilan ve broşür dağıtımlarından pizza dağıtımlarına kadar renkli bir organizasyon düzenledik.

Katılımın da oldukça büyük olduğu açılış organizasyonu ile Afyon halkını Pizza Tomato markası ile buluşturduk. Bol bol pizza tadımı ve içecek servisleriyle gerçekleşen açılış organizasyonu ile ilgili detaylar için haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

Pizza Tomato Açılış Organizasyonu ve Organizasyon Hazırlıklarımız

Organizasyondan saatler önce başlayan hazırlıklarımız balon süsleme ile başladı. Pizza Tomato markasının logosu ile aynı renklerde balon ve bayrak süslemelerle, restoranın bulunduğu cadde ve sokakları donatmış olduk.

Açılış sunumlarının yapılacağı ve ünlü bir ismin katılımcı olacağı organizasyon için, kürsü ve ses sistemleri kurulumunu yaptık. Pizza servisleri ve içecek servisleri için, bistro masalarımızı hazırladık, tül ve çiçek süslemeler ile ihtişamlı hale getirdik.

Animasyon ekibimiz de, renkli makyajları, kostümleri ve aksesuarları ile organizasyon için hazır hale geldiler.

Afyon’da Pizza Tomato Açılış Organizasyonuna Petek Dinçöz Konuk Oldu

Organizasyon eğlenceli şarkılarla ve keyifli bir atmosferle başladı. Uzun bacaklarıyla nefes kesen bir gösteri yapan tahta bacaklı adam animasyonumuz, etkinliğin en çok dikkat çeken animasyon gösterisi oldu. Eğlenceli dansları ve muziplikleriyle dikkat çeken palyaçolarımız, tahta bacaklı adama eşlik etti. Çizgi film ve masal kahramanlarımız cadde ve sokaklarda, Pizza Tomato ilan ve broşürlerini dağıttılar.

Prezentabl ve şık görünümlü hostes ve mankenlerimiz, açılış etkinliğine gelen davetlileri güler yüzlü bir şekilde karşılayarak, organizasyon detayları konusunda bilgilendirdiler.

Profesyonel açılış sunucumuz tarafından yapılan anonslarla, ünlü şarkıcı Petek Dinçöz açılışa katıldı ve konuşma yaptı. Servis elemanlarımız tarafından açılış organizasyonuna katılan tüm davetlilere, Pizza Tomato pizzaları dağıtıldı.

Tüm organizasyonu kayıt altına alan kameraman ve fotoğrafçılarımızla da açılışı ölümsüzleştirdik.