Paragon AVM Açılış Organizasyonu

Ayvalık Paragon AVM Açılış Organizasyonu

Paragon AVM Açılış Organizasyonu Ayvalık

Ayvalık Paragon alışveriş merkezi açılışı için, profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla İzmir Organizasyon firması olarak çeşitli etkinlikler gerçekleştirdik. Geniş bir hedef kitlesi olan Paragon AVM açılış organizasyonu , protokol katılımlı, animasyonlu ve kokteylli açılış organizasyonu şeklinde yapıldı.

Ekipman temininden süsleme hizmetlerine, animasyon gösterilerinden kokteyl ikramlarına, şişme oyun parkurlardan nostaljik sokak satıcıları ve animasyonlu yiyeceklere kadar birçok etkinlik ve organizasyon hizmetinin bulunduğu açılış organizasyonu, eğlenceli ve renkli bir programla kusursuz ve başarılı bir şekilde gerçekleşti.

Paragon AVM Açılış Organizasyonu Hazırlıkları

Büyük bir alışveriş merkezi olan Paragon AVM açılışı için, açılış tarihinden bir hafta önce reklam ve tanıtım aktivitelerine başlamış olduk. İlan ve broşür dağıtımı, yürüyen reklamlar, sesli reklam araçları ve reklam römorkları gibi reklam tekniklerimizle, bölge halkını açılış tarihi ve açılış organizasyonu aktiviteleri konusunda bilgilendirdik.

Açılış organizasyonunu en ince detaylarıyla titiz bir şekilde programlayan ve planlayan profesyonel ekibimiz, açılış tarihinden önce tüm ekipman ve hizmetlerin hazır olmasına özen göstererek, organizasyon tarihinden bir gün önce ekipman kurulumuna başlamış oldular. Alışveriş merkezinin içinde ve dışında çeşitli balon süslemeleri yaparak, renkli bir görüntü oluşturduk. Çadır, sandalye, bistro masalar, şişme oyun parkurları, ses sistemi ve sahne gibi teknik ekipmanların da kurulumuyla organizasyon hazırlıkları tamamlanmış oldu.

Ayvalık Paragon AVM Açılış Organizasyonu

Protokol katılımıyla yapılacak olan açılış organizasyonu için, protokole özel bir alan oluşturduk. Çadır, gölgelik, sehpa, loca ve koltuklardan oluşan protokol bölümünün hemen karşısına, açılış konuşmasının yapılması için bir sahne kurulumu yaptık. Kürsü, kırmızı halı ve bistro masalarla protokol alanını tamamlamış olduk.

Çocukların da eğlenceli ve güvenli vakit geçirebilmeleri için, her yaş grubuna uygun farklı şişme oyun parkurları kurulumu yaptık. Her parkurun başında bulunan palyaço ve görevli personelimiz çocukların güvenliğinden sorumlu olurken, oyun alanında kostümlü karakterlerimizle birlikte yüz boyama ve sosis balon aktiviteleri yaptık.

Yediden yetmişe herkesin damak tadına hitap eden, pamuk şekerci, patlamış mısırcı ve macuncu gibi animasyonlu yiyeceklerle nostaljik satıcılarımız açılış organizasyonunda en çok dikkat rağbet gören ikram ve aktivitelerimizdendi. AVM içinde gün boyu eğlenceli aktiviteler gerçekleştiren çizgi film maskotlarımız, palyaçolarımız, tahta bacaklı adamımız ve kostümlü karakterlerimizle Paragon AVM açılış organizasyonunu Ayvalık’ta unutulmaz kılmış olduk. Eğlenceli bando ekibimiz, animasyon kostümleri ve enerjik müzikleriyle tüm herkesi eğlendirirken, file balondan balon dökümü ile tüm Ayvalık halkına hoş bir sürpriz yaşatmış olduk.