Pamidor Açılış Organizasyonu İzmir Gaziemir

İzmir Gaziemir Pamidor Açılış Organizasyonu İzmir Organizasyon

Pamidor Açılış Organizasyonu İzmir Gaziemir

İzmir Gaziemir ilçesinde yeni açılacak olan, Türkiye’nin önde gelen bebek ve çocuk kıyafet mağazalarından Pamidor mağazasının açılış organizasyonunu, İzmir Organizasyon ekibi olarak bizler gerçekleştirdik. Balon süsleme, müzik hizmeti ve renkli bir animasyon grubuyla yer verdiğimiz açılış organizasyonu, birbirinden eğlenceli aktivitelere tanık oldu. Bu kez animasyon kadrosunun tamamına yakınını, İzmir Organizasyon firmasının animasyon alanında eğitimli ve deneyimli ofis ekibi oluşturdu. Animasyon ekibinde rengarenk kostümler, farklı aktivite ve az bilinen kostümlü karakterleri görebileceğiniz Pamidor açılış organizasyonu haberimiz için, yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

İzmir Pamidor Açılış Organizasyonu Hazırlıklarımız

Türkiye’nin her yerinde Pamidor ve yeni adıyla Çillibom mağazalarının açılış organizasyonlarını, İzmir Organizasyon firması olarak bizler gerçekleştiriyoruz. Yeni açılacak olan İzmir Gaziemir şubesinin açılış organizasyonu için de, markanın konseptine ve sektörüne yakışır bir açılış etkinlik takvimi planladık. Profesyonel ekibimizle birlikte, açılışın yapılacağı bölgeyi ve markanın kampanya, çalışma şekli, hizmetleri gibi verileri de iyi analiz ettik. Eğlenceli ve keyifli bir açılış organizasyon planı oluşturduk.

Balon süsleme, renkli ve dev bir animasyon grubu, müzik hizmetleri, baskılı balon dağıtımı, profesyonel video çekimi ve fotoğraf çekimi gibi hizmetlere de yer verdiğimiz Pamidor açılış organizasyonu için ekibimizle birlikte kolları sıvadık.

Gaziemir Pamidor Açılış Organizasyonu Renkli Animasyon Gösterisine Sahne Oldu

Çizgi film ve Disneyland dünyasından gelen kahraman ve karakterlerimiz, profesyonel bir animasyon ekibi tarafından canlandırıldı. Mickey Mouse, Minnie Mouse, Donald Duck, Daisy Duck, Şirin Baba, Şirinler ve Sponge Bob gibi karakterler, eğlenceli animatörlerimiz tarafından canlandırıldı ve maskotlarla bir konuk karşılama dansı oluşturuldu.

Maskot ve şişme palyaçoların yanında renkli kostümleri, perukları, sevimli makyajları ve eğlenceli danslarıyla palyaçolarımız açılış organizasyonuna renk kattılar. Mağazanın önünde konukları karşılayan, caddeden geçen tüm herkesi mağazanın açılışına çeken ve kampanya tanıtımları yapan palyaçolarımız, Pamidor mağazasının müşteri kitlesini de büyük oranda artırmış oldular. Tahta bacak ve syrunner ise günün en çok dikkat çeken, nefes kesen gösterisini yapan animasyon gösterilerini oluşturdular.

Günden müziklerinden oluşan enerji dolu müzik listesiyle profesyonel DJ’miz, tüm Gaziemir halkına ve mağaza müşterilerine keyifli bir müzik dinletisi sağladı. Açılış organizasyonunda görev alan sunucumuzsa, mağazadaki kampanyaları, açılışa özel indirimleri İzmir halkına mikrofonla duyurdu ve mağazaya olan ilgiyi artırmış oldu. Animasyon ekibini de çeşitli oyunlarla yöneten sunucumuz, mağaza müşterileri ile eğlenceli ve keyifli yarışmalar oynayarak, herkesin keyifli bir gün geçirmesini sağladı.

İzmir Gaziemir’de gerçekleştirdiğimiz Pamidor açılış organizasyonu ile ilgili tanıtım videomuzu www.youtube.com/izmirorganizasyon adresinden izleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.