Milas Fındıkçıoğlu Açılış Organizasyonu

Milas Fındıkçıoğlu Açılış Organizasyonu Bistro Masa Kiralama İzmir Organizasyon

Milas Fındıkçıoğlu Açılış Organizasyonu

Muğla Milas Fındıkçıoğlu açılış organizasyonu için İzmir Organizasyon firması olarak görev aldık.

Prodüksiyon ekibi, catering ekibi, ajans ekibi, animasyon ekibi ve prodüksiyon ekibimizle birlikte profesyonel bir kokteylli ve animasyonlu açılış organizasyonu gerçekleştirdik.

Milas’ta bulunan Fındıkçıoğlu mandıra açılışına, Muğla halkının katılımı oldukça büyüktü. Animasyon ekibimizin de etkisiyle, şenlik gibi bir açılış organizasyonu düzenledik.

Milas Fındıkçıoğlu mandırasının açılış organizasyonu ile ilgili haberimiz için, yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Milas Fındıkçıoğlu Açılış Organizasyonu ve Organizasyon Hazırlıklarımız

Organizasyondan bir süre önce açılışı yapılacak olan işletme için balon ve bayrak süslemelere başladık. Kırmızı ve beyaz renklerde balonlarla zincir balon ve papatya balon süslemeler yaptık. İşletmenin tabelasına ve adına dikkat çekmek için, tabelanın tamamını zincir balon ile süsledik. Marketin çeşitli bölümlerinde papatya balon süslemeler yaptık. Marketin içinde ise uçan balon süslemeler kullandık.

Ses sistemi ve bistro masa kurulumlarından sonra catering hazırlıklarımıza başladık. İşletmenin süt mamullerinden hazırladığımız şık ve lezzetli sunumlarla davetliler için bir kokteyl menüsü hazırladık.

Animasyon ekibimiz ve ajans personelimizin de kostüm ve makyaj hazırlıkları tamamlandıktan sonra, eğlenceli ve keyifli bir açılış organizasyonu için davetlileri beklemeye koyulduk.

Milas’ta Yaptığımız Açılış Organizasyonuna Katılım Oldukça Fazlaydı

Profesyonel DJ’miz açılışın enerjisine uygun müziklerle renkli bir atmosfer yarattı. Renkli kostümleri ve eğlenceli danslarıyla palyaçolarımız ve animasyon ekibimiz, açılışa olan ilgiyi artırdılar. Ürün indirim ve kampanyalarının yer aldığı ilan ve broşürleri dağıtmakla işe başlayan palyaçolarımız, daha sonra sosis balon ve yüz boyama aktiviteleriyle çocukları eğlendirdiler.

Şık ve özenli görünümleriyle dikkat çeken ajans personelimiz ( karşılama hostesleri ) market açılışına gelen konukları güler yüzlü bir şekilde karşıladılar ve etkinlik programı hakkında bilgilendirdiler.

Kameraman ve fotoğrafçı hizmeti de verdiğimiz Fındıkçıoğlu açılış organizasyonu, kokteyl menülerimiz ve lezzetli ikramlarımızla son buldu.