Manisa Demirci Açılış Organizasyonu

Açılış Organizasyonu Alanında Sadece Manisa Demirci ‘de Değil Tüm Türkiye Genelinde Hizmetinizdeyiz…

Bizim için, işin küçüğü ya da büyüğü yoktur. En ufak bir talep doğrultusunda nerede olduğunuz hiç fark etmez; 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Bizim işimiz bunu gerektirir ve biz bu şekilde çalışırız. Ufak bir balon süsleme, palyaço ya da açılış organizasyonu hiç fark etmez; HİZMETİNİZDEYİZ…

Firmamız İzmir merkezli olsa da Türkiye’nin birçok noktasında sorunsuz açılış organizasyonları gerçekleştirmiştir. Manisa Demirci de Açılış Organizasyonu yaptığımız ilçelerden biridir. Manisa Demirci’de size, açılış organizasyonu alanında birçok referans verebiliriz. Son model araçlarımızla ve profesyonel ekibimizle ufak bir açılış organizasyonu ihtiyacınızda dahi size Manisa Demirci’de hizmet sağlayabiliriz.

 

Manisa Demirci, bizim arka bahçemiz sayılır, geçtiğimiz yıllarda Türkiye’nin en ücra ve uzak köşelerinde açılış organizasyonları yapıyorken bir anda kendimizi yurt dışında bulduk. Aşağıda yol tabelalarında yapmış olduğumuz albümün bir kısmını incelediğinizde Manisa demircinin bize ne kadar yakın olduğunu ve açılış organizasyonu alanında profesyonel hizmet sağlayabileceğimize kanaat getirmiş olacaksınız. Yol tabelalarında İzmir 1950 Km, İstanbul 1750 km yazıyordu sizle bizim aramızda kaç km var ki?

 

Manisa Demirci ve çevresinde Açılış Organizasyonu Yapmayı Planlıyorsunuz Ancak Çalışacak Organizasyon Firması Bulamadınız Yada Manisa Demirci Merkezli Organizasyon Firmaları Sizi Açılış Organizasyonu Konusunda Şüphelendiriyor…

İzmir Organizasyon Açılış organizasyonu alanında sorunsuz hizmet sağlamaktadır. İzmir ‘de 3000 metre kare kapalı alanda, 20 ofis çalışanı ve 12 adet son model araçları ile organizasyon alanında kendi malzemeleri elinde bulunan profesyonel bir organizasyon firmasıdır. Her yerde karşımıza çıkan merdiven altı olarak tabir ettiğimiz ya da profesyonel olmayan firmalar Manisa Demirci ‘de de karşınıza çıkacaktır. Bizim işimizin telafisi yoktur ve organizasyon firması, misafirlerinizin önünde sizi temsil eder; yapılan en ufak bir hata bile sizi ve çevrenizdekileri olumsuz etkilemektedir. Firmanızın ilk görücüye çıktığı zamanı, yani açılış organizasyonu gününü riske atmayın. %100 memnuniyet garantili organizasyon için biz, hizmetinizdeyiz.

 

Açılış Organizasyonu İçin Manisa Demirci Çevresinde En Çok Tercih Edilen Hizmetlerimiz…

Manisa Demirci ‘de genellikle çalıştığımız kurumsal firmaların talepleri doğrultusunda etkinlik organizasyonları yapıyoruz. Bu etkinlikler açılış organizasyonu dışında; stand ve tanıtım aktiviteleri, ilan dağıtımları, balon süsleme, kampanya duyuruları, ses sistemi kiralama, palyaço etkinlikleri, hostes temini, tanıtım filmleri, şişme oyuncak kiralama ve ufak çaplı kokteyller oluyor. Ancak kurumsal firmaların dışında bize internet kanalıyla yada Manisa Demirci ‘de organizasyon yaparken tanıştığımız kişiler için de organizasyon alanında ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyoruz. 

Manisa Demirci ve Çevresinde Palyaçolu, Ses Sistemli ve Balon Süslemeli Açılış Organizasyonu

Sadece Manisa Demirci ‘de değil, hemen hemen her yerde açılış organizasyonu alanında en çok talep edilen Açılış Organizasyonudur. Balon Süsleme, Üçgen Bayrak Süsleme, Ses Sistemi Kiralama, Sunucu ve MC Anonsları, Palyaço Gösterileri, Hostesler, Logo Baskılı Balon, Bistro Masa Kiralama bu tarz açılış organizasyonlarının standartlarındandır.

 

Manisa Demirci ‘de Kokteylli Açılış Organizasyonu

Son zamanların yükselen yıldızı kokteylli lüks açılış organizasyonlarıdır. Özenle hazırlanmış ikramlar, lüks bistro masaların üzerinde şık giyimli garsonlar tarafından servis edilir. Balon süsleme, tül süsleme, ses sistemi, kokteyl organizasyonu, hostes ve servis elemanları, fotoğrafçı bu organizasyonlarda talep edilen başlıca hizmetlerimizdendir.

 

Manisa Demirci ve Çevresinde Protokol Katılımlı Açılış Organizasyonu

Bakanlar, Millet vekilleri ya da firmanızın üst düzey yöneticilerinin katılacağı özel bir açılış organizasyonu düzenlemeyi planlıyorsanız işi tesadüflere bırakmak yerine bizimle çalışabilirsiniz. Özel gölgelendirme sistemleri ya da çadırlar, host ve hostesler, özel güvenlik, ısıtma ve soğutma sistemleri, jeneratör, profesyonel ses sistemi, led ekran, kamera çekimi ve özel görüntüleme sistemleri, sahne, kürsü, protokol sunucusu, oturma düzenleri, süslemeler, bayraklar ve ikramlar en çok talep edilen hizmetlerimizdendir. 

 

Kipa Açılış Organizasyonları ve Tüm Etkinlikleri

Firmamız KİPA ‘nın Türkiye genelinde açılış organizasyonu ve farklı farklı etkinliklerini yapmaktadır. Aşağıda birkaç referans fotoğraf sunuyoruz. 

 

Vestel Açılış Organizasyonları ve Dönemsel Etkinlikleri

Firmamız Vestel firmasının Türkiye genelinde açılış organizasyonu ve dönemsel etkinliklerini yapmaktadır. Özellikle yürüyen reklamlar, stand çalışmaları, bayii güçlendirme ve ilan dağıtımları alanında yoğun olarak çalışmaktayız. Aşağıda birkaç referans fotoğraflar sunuyoruz.

 

Alfemo Mağazaları Açılış Organizasyonları ve Yenileme Çalışmaları

Alfemo Mobilya ve Kids & Teens mağazalarının, açılış organizasyonları ve yenileme çalışmalarında uzunca bir zamandır birlikte çalışıyoruz. Ayrıca firmanın kurumsal etkinlikleri, bayii toplantıları, piknik organizasyonlarında da birlikte çalışıyoruz. Aşağıda birkaç referans fotoğraflar sunuyoruz.

 

Vs. Outlet Açılış Organizasyonu, İlan Dağıtımları, Bayrak Süslemeler ve Dönemsel Etkinlik Organizasyonları

Zorlu gurubuna ait farklı bir marka olarak yönetilen Vs. Outlet’in ilan dağıtımlarını, açılış organizasyonlarını, yürüyen reklam çalışmalarını, dönemsel etkinliklerini, süslemelerini, bazı reklam giydirmelerini firmamız yapmaktadır. Aşağıda çalışmalarımızdan birkaç referans fotoğraf sunuyoruz.