Manisa Alaşehir Milyoncu Açılış Organizasyonu

Manisa Alaşehir Milyoncu Açılış Organizasyonu İzmir Organizasyon

Manisa Alaşehir Milyoncu Açılış Organizasyonu

İzmir Organizasyon firması olarak, Manisa Alaşehir Milyoncu açılış organizasyonu için temel açılış paketlerimizden birini hazırladık.

Animasyondan müziğe, reklam ve tanıtım hizmetlerinden sunucuya kadar en etkili açılış hizmetlerinin bulunduğu açılış organizasyonuna, Manisa ve yakın çevresinden büyük ölçüde katılım gerçekleşti.

Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla gerçekleştirdiğimiz açılış organizasyonunda yürüyen reklamlarla birlikte renkli animasyon gösterilerine de yer verdik.

Manisa Alaşehir’de yeni açılan Milyoncu mağazasının açılış organizasyonu ve detayları için haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

Manisa Alaşehir Milyoncu Açılış Organizasyonu

Mağaza açılışı için hazırlıklarımıza rengarenk balon süslemelerle başladık. Mağazanın girişinde devasa bir kapı tak süsleme ile süslemelerin ilk adımını atmış olduk. Mağaza tabelasının çevresini de zincir balon süslemelerle dikkat çekici hale getirdik. Açılışın yapılacağı caddeyi ve sokağın belli kısımlarını da renkli zincir balonlarla özelleştirdik.

Müziksiz açılış olmaz diyerek, mekanın akustiğine de göze alarak, uygun bir ses sistemi ve teknik ekipman kurulumu yaptık. Profesyonel DJ setup ve ekipmanlarımızın da kurulumunu tamamlamış olduk.

Açılıştan bir süre önce, mağazanın el ilanı, indirim ve kampanya broşürleri ile reklam ve tanıtım etkinliklerimizi gerçekleştirdik. Renkli kıvırcık perukları, renkli tasarım kostümleri, sevimli makyajları ve eğlenceli mimikleri ile profesyonel palyaçolarımız mağazanın bulunduğu cadde ve sokakta el ilanı ve broşür dağıtımı gerçekleştirdiler. Animasyon sunucularımız el ilanı ve broşür dağıtımı yapan palyaçolarımızla, Milyoncu mağazasının açılış reklam ve tanıtımlarını yaptı. Müşterilere eğlenceli sorular sorarak, mini yarışmalar düzenleyerek, renkli bir animasyon gösterisi gerçekleştirmiş oldular.

Milyoncu Mağazası Manisa Alaşehir’de Renkli Bir Animasyon Gösterisi Yaptı

Öğlen saatlerinde başlattığımız açılış organizasyonu, profesyonel DJ’mizin enerjik ve ritmik müzikleriyle daha eğlenceli hale geldi. Animasyon sunucumuz, mağaza açılışını duyurdu. Kampanyalı ve indirimli ürünlerin de tanıtımını mikrofonla yaparak, geniş bir kitlenin mağaza açılışından haberdar olmasını sağladı.

Palyaço, kostümlü karakter, çizgi film maskotları ve şişme palyaçolarımız, eğlenceli dansları ve animasyon gösterileriyle hedef kitlenin ilgisini mağazaya çekmiş oldular. Açılışa gelen ebeveynler mağazadaki büyük indirim ve kampanyalardan yararlanmak için alışverişlerini yaparlarken, minik misafirlerimiz de, palyaçolarımızla çeşitli animasyon aktiviteleri gerçekleştirdiler. Sosis balon katlama, yüz boyama, mini kulüp danslar ve çeşitli animasyon etkinlikleriyle, renkli ve başarılı bir açılış organizasyonun daha sonuna geldik. Yaptığımız etkinlik ve aktivitelerin sonucunda da, mağazamızın satış rakamları ve mağazaya olan ilgi alaka, işletme sahibimiz başta olmak üzere hepimizi mutlu etti.