Mağaza Açılış Organizasyonu

Mağaza Açılış Organizasyonu İzmir

Mağaza Açılış Organizasyonu

Mağaza açılış organizasyonu ve açılış organizasyonu alanında dinamik ve genç kadrosu ile 2006 yılından beri İzmir Organizasyon Türkiye’nin bir çok ilinde profesyonel hizmetler sunmakta. Mağaza açılışından, doğum günü organizasyonuna animasyona, süslemeye, reklamcılığa kadar çok geniş bir sektöre hitap eder. 5 kişilik bir ev davetinden 5000 kişilere ulaşan organizasyonlara “Biz de işin küçüğü büyüğü olmaz.” felsefesi ile en kaliteli hizmeti 10 yılı aşkın bir süredir vermekte. Yapılan işi benimsemek, sevmek ve bunu müşteriye hissettirebilmek her zaman başarıya götürür. İzmir Organizasyonun tek sırrı bu mu? Başarı için daha fazlası da gerekir her zaman. Siz nerede olursanız İzmir Organizasyon firmamız profesyonel ekibi ve kaliteli ekipmanları ile yolları aşarak İzmir, yakın çevresi ve Türkiye’nin dört bir noktasında size hizmet ulaştırıyor.  Açılış organizasyonu, mağaza açılış organizasyonu, reklam ve tanıtım etkinliklerinizde firmamıza ulaşabilirsiniz. Açılış organizasyonlarınızı dikkat ve ilgi çekici kılmak için hedef kitlenize yönelik hizmetleri belirleyerek organizasyonun planlaması ve yönetimi konusunda profesyonel hizmet sağlıyoruz. İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşarak mağaza açılış organizasyonu ve açılış organizasyonlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Neden İzmir Organizasyon?

Çalışanlarının çoğunluğunu üniversite öğrencisi ve mezunların oluşturması avantajdır. Çünkü dinamik bir yapı sağlar. Gençler her zaman daha özgün ve farklı bakış açılarını getirirler. Gelenekselliğin biraz olsun dışında fikirler sağlarlar. Bu durumda sürekli gelişmeyi ve yenilikçiliği kendine hedef haline getirmiş İzmir Organizasyon şirketinin en önemli kalite politikasıdır. Bir diğer kalite politikaları ise, çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetlerini her zaman göz önünde tutmaları. Müşterilerine %100 memnuniyeti garanti ederek hizmet sağlar. İzmir Organizasyona istediğiniz saatlerde 7/24 ulaşabilirsiniz, asla yarı yolda bırakmaz. Tüm bu özellikleri ile de diğer organizasyon şirketleri arasında seçkin bir yere sahiptir. 10 yılı aşkın süredir en kaliteli, en özgün organizasyon ve davetleri düzenlenmekte.

Mağaza Açılış Organizasyonu Nasıl Yapılır?

İzmir Organizasyon, özellikle mağaza açılış organizasyonlarında kurumsallaşmış bir şirkettir ve Türkiye’nin birçok farklı yerlerinde mağaza açılışı hizmeti vermekte. Mediamarkt, Vestel, Kipa, Pamidor, Alfemo gibi çok şubeli ve popüler firmalar, dönemsel organizasyonlar ve ya açılış organizasyonları için İzmir Organizasyonu tercih etmekteler. Trakya, Trabzon, Mersin, Şanlıurfa, Ankara, Alanya, Bodrum, Kayseri gibi Türkiye’nin hemen hemen tüm illerinde bulunan kemikleşmiş kadrosu ile sorunsuz hizmet sağlar. Bölgeler hakkında fazlasıyla bilgi sahibi olan saha elemanları ve son model arabaları ile hizmet alanında garanti verir. Açılış organizasyonları sırasında palyaço servisi, ses sistemi kiralama, protokol hizmetleri, model ve hostes, balonlar, kokteyller, tanıtım ve stant hizmetleri başlıca sağlanan hizmetlerdir.

Açılış Organizasyonu Ücretleri Ne Kadar?

Açılış organizasyonları firmaların ya da açılış sahiplerinin isteğine göre planlanırlar. Bu yüzden her organizasyondan organizasyona farklılık gösterir. Eğer sizde bir açılış organizasyonu planlamak istiyorsanız hemen İzmir Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz.