Kuşadası Ticaret Odası Açılış Organizasyonu

Kuşadası Ticaret Odası Kokteylli Açılış Organizasyonu İzmir Organizasyon

Kuşadası Ticaret Odası Açılış Organizasyonu

Kuşadası Ticaret Odası açılış organizasyonu için İzmir Organizasyon firması olarak gösterişli bir davetli organizasyon gerçekleştirdik.

Gösterişli tül ve çiçek süsleme ile donattığımız organizasyon mekanına çeşitli ekipman desteği sağladık.

Trio grubumuzun müzikleriyle keyifli zamanlar geçiren davetliler için, şık ve lezzetli sunumlar hazırladık. Özenli yiyecek ve içecek ikramları için, profesyonel servis elemanlarımızı ve garsonlarımızı görevlendirdik.

Kuşadası Ticaret Odası’nın açılış organizasyonu ile ilgili detaylar için haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

Kuşadası Ticaret Odası Açılış Organizasyonu ve Organizasyon Hazırlıkları

Organizasyon saatinden önce, ekibimizle birlikte Kuşadası Ticaret Odası’nda yer aldık. Hazırlıklarımıza balon süsleme ile başladık. Ticaret Odası’nın bulunduğu alanı, bahçeyi, cadde ve sokakları mavi ve beyaz renklerde zincir balonlar ile süsledik. Balon süslemelerin yanında aynı renkte bayrak süslemelerle de, organizasyonu daha özel hale getirdik.

Kokteylli bir davet organizasyonu için gerekli ekipmanların kurulumunu yaptık. Dikdörtgen yemek masası ve bistro masalarımızla, organizasyonu davete hazır hale getirdik. Sandalyelerimizi de yerleştirerek, yemek masaları ve sandalyeleri süsleme hazırlıklarımıza başladık.

Tül ve çiçek süslemeler ile yemek masaları, bistro masaları ve sandalyeleri süsledik. Ses sistemi ve kürsü kurulumundan sonra da teknik ekipmanların kurulumunu tamamlamış olduk.

Karşılama hosteslerimiz, müzisyenlerimiz ve prodüksiyon ekibimiz de son hazırlıklarını tamamladıktan sonra, organizasyon için davetlileri beklemeye koyulduk.

Kuşadası Ticaret Odası Açılış Organizasyonu İçin Protokollü Bir Açılış Organizasyonu Gerçekleştirdik

Kuşadası Ticaret Odası açılışı için, trio grubumuz klasik müzikleriyle organizasyonu başlattılar. Profesyonel, deneyimli ve prezentabl karşılama hosteslerimiz, organizasyona gelen davetlileri güler yüzlü bir şekilde karşılayarak masalarına yönlendirdiler.

Devlet ileri gelen yetkilileri için de protokol bölümünde özel bir bölüm hazırlandı. Profesyonel protokol sunucumuz, organizasyonu başlatmak için ilk konuşmasını yaptı. Etkinlik programı hakkında davetlileri bilgilendikten sonra, protokol üyelerini kürsüye çağıran açılış sunucumuz, açılış organizasyonunu protokole uygun bir şekilde yönetti.

Açılış konuşmalarının ardından, kokteyl organizasyonuna geçildi. Hazırladıkları lezzetli ve şık sunumlar ile profesyonel catering ekibimiz davetlilere ikramlarda bulundu. Trio grubumuzun yaptığı keyifli müzikler eşliğinde, organizasyon davetlileri, keyifli vakit geçirdiler.

Organizasyonun başından itibaren tüm özel anları kayıt altına alan prodüksiyon ekibimiz de, Ticaret Odası açılış organizasyonunda görevliydi. Profesyonel kameraman ve fotoğrafçılarımızın çektiği fotoğraf ve videolar yerel ve ulusal basında da yer aldı.