Kurumsal ve Çok Şubeli Firmaların Aradığı Çözüm Ortağı

Açılış Organizasyonu

 Eğer kurumsal bir firmaysanız yada bir çok yerde şubeniz varsa aynı anda açılış yada etkinlik yaptırmak istiyorsanız kesinlikle bizimle çalışmalısınız. Açılış yada etkinlikle ilgili uzman ekip ve ekipmanlarımızla Türkiye’nin her yerinde sorunsuz hizmet veriyoruz. Kapsamlı açılışlarda ve özel gün etkinliklerinde tek bir kişiyle bütün işi bitirmek çok kolay ve zahmetsizdir. Gereksiz telefon trafiğini önlemiş bir kisiyle bütün şubelerinizin işini ayna anda aynı içerik ve hizmetle başlatmış olursunuz. Bir işi bir çok firmayla yapmaya çalışmaktansa; tek bir firma, tek bir telefon, tek bir fatura rahatlıkla açılış yapmanın rahatlığını yaşayın. İzmir Organizasyon; alanında uzman ekibi ve ekipmanlarıyla istediğiniz heryerde ve ayrı ayrı bir çok yerde açılışınız veya etkinliğinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir. Biz tek bir firma çatısı altında süslemeden, catering hizmetlerine, personelden ekipman kiralamaya, animatörden, sunucuya dek açılışla ilgili aklınıza gelebilecek A’dan Z’ye herşeyin hizmetini veriyoruz. Vestel, Alfemo, Kipa, Milka, Pamidor, Mediamarkt gibi Türkiye geneline hitap eden çok şubeli firmalar açılış organizasyonu ve dönemsel etkinlikler alanında İzmir Organizasyon ile çalışmaktadır.

Açılışlarda, ulusal ve resmi bayramlarda, yeni yıl etkinliklerinde, kutlamalarınızda, şenliklerde ve diğer özel günlerde memnuniyet esaslı güzel işler çıkarmayı garantiliyoruz.

Açılış organizasyonlarında verdiğimiz hizmetler başlıca; palyaço servisi, balon süsleme, ses sistemi kiralama, bayrak süsleme, sunucu MC temini, hostes ve model temini, bistro masa kiralama, fotoğraf ve kamera çekimi, yürüyen reklamlar, baskılı balon, tahta bacak şov, garson temini, sesli reklam aracı, sis ve duman efektleri, kokteyl ve catering, tül ve çiçek süsleme, havai fişek gösterisi, stand ve tanıtım hizmetleri, gazlı konfeti atımı, İzmir lokma dağıtımı, ekipman kiralama, protokol hizmetleri, peluş maskotlar ve dans gösterileridir.

Ayrıntılı bilgi için ve açılış organizasyonunuzu planlamak veya yapılacak etkinlikler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.