Kipa Yıl Dönümü Etkinlikleri

Aydın Kipa Açılış Organizasyonu İzmir Organizasyon

Kipa 22. yıl ve 23. yıl etkinlikleri kapsamında, kreatif ekibimizle Kipa’ya bazı proje ve etkinlik önerileri sunduk.

Kipa 22. yıl etkinliklerinde ‘Çatkapı Projesi’ ni geliştiren ekibimiz, Türkiye’nin farklı illerinde Kipa müşterilerinin evlerine konuk oldular. Röportajlar ve ödüllü yarışmalarla devam eden bu projemiz, aynı anda Türkiye’nin farklı bölgelerindeki 55 mağazada ve çevresinde devam etti.

Kipa 23. yıl etkinliklerinde yine titizlikle çalışan ekibimiz, bu kez de ‘Sokak Röportajları ve Yarışmaları Projesi’ni geliştirdi. Bu projeyle de aynı anda 76 bölgede ekiplerimiz farklı etkinlikler gerçekleştirdiler. Kipa 23. yıl etkinliklerinin en görkemli şovlarından biri ise İzmir Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde gerçekleştirdiğimiz kortej yürüyüşü ve bando gösterisi oldu. Özenle hazırlanmış ‘varyete kostümleri’, karakterli kostümler, üç boyutlu peluş maskotlar ve profesyonel animatörlerimize bando ekibimiz ve profesyonel dans ekibimiz eşlik etti. Kipa bayrakları ve logolarıyla ihtişamlı bir görsel şölen oluşturan ekibimiz, Kipa mağazalarında da çocuklar için çeşitli etkinlikler düzenlediler. AVM içinde el işi atölyeleri kuruldu, daha sonrasında sosis balon ve yüz boyama etkinliklerine geçildi. Mini clup danslar ve yarışmalarla devam eden etkinlikler, ‘Kipa Uçurtma Şenlikleri’ projemizle en iyi tasarım uçurtma yarışmasıyla son buldu.

Kipa Açılış Organizasyonları ve Tüm Etkinlikleri

Firmamız KİPA ‘nın Türkiye genelinde açılış organizasyonu, defans organizasyonları, yenileme çalışmalarını, anonslu reklam araçlarını, ramazan etkinlikleriniz, çat kapı aktiviteleriniz, balon süslemeleriniz, animasyon etkinlikleriniz, yıl dönümü organizasyonlarını ve farklı farklı etkinliklerini yapmaktadır. Aşağıda birkaç referans fotoğraf sunuyoruz.