İzmir Kelebek Mobilya Açılış Organizasyonu

İzmir Kelebek Mobilya Açılış Organizasyonu İzmir Organizasyon

İzmir Kelebek Mobilya Açılış Organizasyonu

Türkiye’de ve hatta dünyanın bazı ülkelerinde, mobilya sektöründe önemli bir marka olan Kelebek mobilya açılış organizasyonu için İzmir Organizasyon ekibi olarak çeşitli açılış aktivitelerinden oluşan bir etkinlik takvimi hazırladık. Süsleme hizmetlerinden kokteyl organizasyonuna, ses sistemi kurulumundan müzik hizmetlerine, personel temininden ajans hizmetlerine, profesyonel video çekiminden fotoğraf çekimine kadar her şeyin bulunduğu bir açılış organizasyonu gerçekleştirdik.

Tüm İzmir halkının davetli olduğu açılış organizasyonunu, kokteylli açılış organizasyonu olarak kutlayarak, davetlilere şık ve lezzetli sunumlar hazırladık. İzmir Kelebek Mobilya açılış organizasyonu haberimizin detayları için, yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

İzmir Kelebek Mobilya Açılış Organizasyonu Hazırlıklarımız

Organizasyon gününden birkaç gün önce, açılış organizasyonunda kullanılacak malzeme ve ekipmanları belirledik. Organizasyonda görevli olan ekibi de belirledikten sonra açılış organizasyonunun temel hazırlıklarını tamamlamış olduk.

Sıra geldi detaylara : Açılış organizasyonlarında olması gereken ve mağazaya ilgiyi artıran balon ve bayrak süsleme için mağazanın tabela ve kapı girişi gibi ölçülerini alarak, süsleme ekibimize bildirdik. Kokteyl organizasyonunda dağıtılan ve sunulan ikramlık menüleri de hazırlandı ve İzmir Organizasyon ekibi olarak açılış organizasyon tarihini beklemeye koyulduk.

Kelebek Mobilya ile Kokteylli Bir Açılış Organizasyonu Gerçekleştirdik

Organizasyon günü geldiğinde, markanın renklerine uygun zincir balon süsleme ile, kapı girişi ve mağazan tabelasında çeşitli süslemeler yaptık. Markanın renklerinden oluşan ve firmanın logosunun bulunduğu bayraklarla da kapı girişini ve mağazanın bulunduğu bölgeyi baştan sona süsledik. Kırmızı halı ve kapı tak ile mağazaya gelen herkesin kendini özel hissetmesini sağladık.

Denizci fenerleri ile bir yürüyüş yolu oluşturarak, organizasyon mekanında şık bir dekoratif görüntü oluşturduk. Ses sistemi kurulumunu da yaptıktan sonra DJ performansı ile önce enerjik müziklere ardından da kokteyl müziklerine yer verdik, organizasyonun atmosferini değiştirdik.

Kokteyl organizasyonu için bistro masaları, mağazanın önünde konumlandırdık ve bistro masa süslemeleri yaptık. Çift katlı tabaklarda sunulan kruditeler, kuruyemişler, cipsler, kuruyemişler, tatlı ve tuzlular, mevsim meyveleri ile davetlilere şık ve lezzetli sunumlar yaptık. Mağazanın hemen yanında kurduğumuz içecek barı ile hem davetlilere görsel bir sunum hazırlamış olduk, hem de sıcak ve soğuk içecek çeşitleri ikram ettik.

Açılış organizasyonunu başından sonuna çekmek ve kayıt altına almak üzere profesyonel kameraman ve fotoğrafçı görevlendirdik. Başarılı ve kusursuz bir şekilde gerçekleşen Kelebek Mobilya açılış organizasyonu, İzmir’de ses getiren organizasyonlarından biri olarak, firmamızın da gurur kaynağı oldu.