İzmir Balçova Mina Baby Kids Açılış Organizasyonu

Mina Baby Kids Açılış Organizasyonu İzmir Tül ve Kumaş Süsleme İzmir Organizasyon

İzmir Mina Baby Kids Açılış Organizasyonu

Çocuk tekstilinin önde gelen markalarından biri olan Mina Baby & Kids’in Balçova mağazası açılışı için, İzmir Organizasyon ekibi olarak görev aldık. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla, İzmir Mina Baby Kids açılış organizasyonu için kokteylli bir davet organizasyonu düzenledik. Alışveriş merkezinde açılan yeni mağazaya katılım oldukça fazlaydı.

Organizasyona gelen davetliler için birbirinden lezzetli ve şık sunumlar hazırladık. Dikkat çeken süslemeler ve animasyon ekibimizin de gösterileriyle Balçova’da bulunan alışveriş merkezindeki tüm ilgi, mağazamızın üzerinde oldu.

İzmir Balçova Mina Baby Kids açılış organizasyonu ile ilgili haberimiz için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

İzmir Mina Baby Kids Açılış Organizasyonu ve Kokteyl Hazırlıkları

Profesyonel catering ekibimizle birlikte, mağaza açılışında ikram edilecek olan y,iyecek ve içeceklerin hazırlıklarıyla işe başladık. Tatlı ve tuzlu kurabiyeler, kanepeler, ekler ve tartoletler, kuruyemiş, krudite gibi zengin içerikli kokteyl menülerimizi, şık bir şekilde sunuma hazır hale getirdik. Servis elemanlarımız ve garsonlarımız kokteyl ikramları için hazırlıklarını tamamlarken, teknik ekibimiz de süsleme ve ekipman kurulumuyla ilgilendi.

Mağazanın tabelası zincir balon süsleme tekniği ile süslendi. Mağazanın bulunduğu kat marka ile aynı renkte tül ve kumaşlarla dikkat çekici bir şekilde süslendi. Mağazanın içinde de uçan balon, sarkıt balon ve papatya balon süslemeler yapıldı.

Bistro masalar mağazanın önünde konumlandırıldı ve ses sistemi kurulumu tamamlandı. Açılışta konukları karşılayacak olan trio grubumuz, geniş repertuvarları ve kaliteli müzikleriyle tüm ilgiyi üzerine çekti.

Mina Baby & Kids İzmir Balçova’da Açıldı

Trio grubumuzun müzikleri eşliğinde keyifli bir açılış organizasyonu gerçekleşti. Palyaço ve marka maskotlarımız da hem çocuklara hem de yetişkinlere eğlenceli animasyon gösteriler yaptılar. Baskılı balon dağıtımı ve hediye ürün dağıtımı da yapan animatörlerimizle mağazamızın reklam ve tanıtım etkinliklerini gerçekleştirmiş olduk.

Ardından profesyonel catering ekibimiz ile kokteyl ikramlarına geçtik. Profesyonel kameraman ve fotoğrafçımızla tüm bu özel anları kayıt altına aldık.