Finike Alfemo Mağazası Açılış Organizasyonu

Finike Alfemo Mağazası Açılış Organizasyonu İzmir Organizasyon

Finike Alfemo mağazası açılış organizasyonu ile İzmir Organizasyon firmamız gösterişli bir açılış organizasyonuna imza attı. Açılış organizasyonu alanında yıllardır profesyonel hizmet veren İzmir Organizasyon Antalya’da gerçekleşecek olan Finike Alfemo mağazası açılış organizasyonu ile bir kez daha unutulmayacak anlara imza attı. Uzun yıllardır birlikte çalışmaya devam ettiğimiz ve organizasyonların da hizmet verdiğimiz Alfemo mağazasının bu kez de Antalya’da ki açılış organizasyonundaydık. Organizasyon sorumlumuz ile hem telefon hemde mail üzerinden görüşmeler yapıldı. Organizasyonda yer verilecek hizmetler detaylandırıldı. Protokol katılımlı açılış organizasyonu gerçekleştirileceğinden temin edeceğimiz ürünlerde bu yönde olmalıydı. Çadır ve gölgelik kiralama, ses sistemi kiralama, sandalye kiralama, balon süsleme, gazlı konfeti atımı gibi pek çok hizmetten bahsettik ve tüm detayları planladık. Belirlediğimiz doğrultuda Alfemo mağazasının açılış organizasyonu Fethiye’de gerçekleştirilmişti ve şimdi yine kusursuz bir organizasyon gerçekleştirmek üzere Finike vardı.

Ekibimiz Finike Alfemo mağazası açılış organizasyonu için organizasyon gününden önce tüm hazırlıklarını oluşturdu. Antalya Finike’ye götürmek üzere ekipmanlarımız belirlendi ve son model araçlarımıza yüklendi. Bir gün öncesinde ise Finike’ye doğru yolculuğumuz sabah erken saatlerde başladı.

Finike Alfemo Mağazası Açılış Organizasyonu Hazırlıkları

Akşam saatlerinde organizasyon alanına ulaştığımızda ekipmanları araçlardan indirerek hemen hazırlıklara başladık. Zincir balon süsleme, üçgen bayrak süsleme, çadır ve gölgelikler akşam saatlerinde hazır hale getirildi. Organizasyon için daha pek çok hazırlığımız vardı. O gün için çalışmamızı sonlandırıp ertesi gün tekrar devam etmek üzere alandan ayrıldık. Sabah saatlerinde ise teknik ekibimiz günün ilk ışıkları ile birlikte alana ulaştı. Organizasyon günü gelip çatmıştı ve bizi yoğun bir gün bekliyordu. Alana ulaştığımızda tekrar çalışmalara başladık. Ses sistemi kuruldu ve temin ettiğimiz sandalyeler, çadır ve gölgeliklerin altında konumlandırıldı. Bistro masalar beyaz, kırmızı ve siyah streç örtüler ile dış ve iç mekanda yerlerini aldı. Papatya balon süslemeleri de organizasyon alanında hazırlandı. Ekibimiz yoğun bir çalışmanın içerisindeydi. Gazlı konfeti makinesi, dikme balon süslemeleri de en uygun noktalarda konumlandırıldıktan sonra hazırlıklarımız hemen hemen bitmek üzereydi.

Bu anlarda sabah saatlerinde İzmir’den yola çıkan ekibimizde Finike Alfemo mağazası açılış organizasyonu için alana geldi. Organizasyonda görevli tüm kadromuzun da tamamı alana ulaşmıştı. Son kontroller yapıldı. Her şey harika gözüküyordu. Karşılama hosteslerimiz, sunucumuz ve palyaçomuz da hazırlandıktan sonra organizasyonun başlamasına kısa bir süre kalmıştı. Ekibimiz organizasyon alanında görevli oldukları noktalarda hazır bir şekilde bekliyordu.

Finike’de Gösterişli Açılış Organizasyonu

Davetliler organizasyon saatinin gelmesiyle birlikte yavaş yavaş alanı doldurmaya başlamıştı. Karşılama hosteslerimiz katılımcıları kapının girişinde güler yüzlü bir şekilde karşıladı. Organizasyona katılım sağlayacak davetliler tamamlandığında ise açılış organizasyonunun başlaması için start verildi. Profesyonel sunucumuz konuşmasını yaparak ardından konuşmacıları kürsüye davet etti. Ardından ise kurdele kesme töreni için protokol davetlileri yerlerini aldı. Kurdelenin kesilmesi ile birlikte profesyonel gazlı konfeti makinesinden konfeti atımı başladı. Açılış organizasyonu anında ses sisteminden şarkılar yükselmeye devam ediyordu. Gösterişli anların yaşandığı bu anlarda kurdelenin kesilmesi ile birlikte davetliler mağazayı ziyaret etti.

Aileleri ile birlikte açılış organizasyonuna katılan çocuklar palyaçomuz ile eğlenceli anlar yaşadı. Finike Alfemo mağazası açılış organizasyonu için temin ettiğimiz baskılı balonları çocuklara dağıtan ve sosis balonlar ile çocuklara farklı figürler yapan palyaçomuz organizasyonun ilgi odağı olmayı başardı. Bu esnada dışarıda bando ekibimiz coşkulu bir şekilde şarkılarını çalmaya devam ederken, içeride de trio müzik grubumuz davetlilere müzik ziyafeti yaşatıyordu. Finike Alfemo mağazası açılış organizasyonu ile Antalya’da unutulmayacak anlar yaşandı. Açılış organizasyonu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.