Fethiye Alfemo Mağazası Açılış Organizasyonu

Fethiye Alfemo Mağazası Açılış Organizasyonu İzmir Organizasyon

Fethiye Alfemo mağazası açılış organizasyonu ile İzmir Organizasyon firmamız Muğla Fethiye’de gösterişli bir organizasyona ev sahipliği yaptı. Açılış organizasyonu alanında 15 yılı aşkın süredir Türkiye’nin farklı noktalarında hizmet veren İzmir Organizasyon bu defa Ege Bölgesi’nin en sıcak memleketlerinden biri olan Muğla’da idi. Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız ve farklı birçok şehirde organizasyonunu gerçekleştirdiğimiz Alfemo mağazası ile bu kez açılış organizasyonu için bir araya geldik. Yaptığımız telefon ve mail görüşmeleri doğrultusunda açılış organizasyonu ve çeşitleri hakkında görüşmelerimizi detaylandırdık. Kokteylli açılış organizasyonu, protokollü açılış organizasyonu, animasyonlu açılış organizasyonu, reklamlı full konsept açılış organizasyonu gibi hedef kitleye yönelik açılış organizasyonlarını inceledik. Fethiye Alfemo mağazası açılış organizasyonu ayrıntılarını belirledikten sonra ise hazırlıklarımıza başladık.

Fethiye Alfemo Mağazası Açılış Organizasyonu Hazırlıkları

Açılış organizasyonu tarihi yaklaştığında ise Muğla Fethiye’de gerçekleşecek organizasyon için ekibimizi ve ekipmanlarımızı tamamladık. Organizasyon gününden önce ise ekipmanlarımızı son model aracımıza yükleyerek kurulum ekibimiz ile birlikte Fethiye’ye doğru yola çıktık. Akşam saatlerinde alana ulaştığımızda hemen hazırlıklara başladık. Zincir balon ve üçgen bayrak süslemelerimizi tamamladık. Tül süslemeleri ve diğer ekipmanlarımızın kurulumlarını da yaptıktan sonra günün sonuna gelmiştik. Organizasyon günü gelip çattığında ise son hazırlıklarımıza başlamıştık. Ses sistemi, gazlı konfeti makinesi, papatya ve dikme balon süslemeleri de alanda hazır hale getirildi. Muğla’nın sıcak ve güneşli havasından katılımcıları koruyabilmek adına temin ettiğimiz çadır ve gölgeliklerin kurulumları tamamlandı ardından ise sandalyeler hazır hale getirildi.

Bistro masalarımız beyaz, kırmızı ve siyah renklerden oluşan streç örtülerle giydirildi. Ardından ise kırmızı halılar belirlediğimiz noktalara serildi. Palyaçomuz, karşılama hosteslerimiz ve sunucumuz da organizasyon için hazırlıklarını tamamlayarak alana geldi. Trio müzik grubumuz bir yandan içeride katılımcılara müzik ziyafeti yaşatmaya devam ederken bir yandan da dışarıda bando ekibimiz coşkulu bir şekilde davetlileri karşılamaya devam ediyordu. Fethiye Alfemo mağazası açılış organizasyonu başlamak üzereydi ve son kontrollerimiz yapıldığında İzmir Organizasyon ekibimiz organizasyona tam anlamıyla hazırdı. Davetlilerde bu esnada yavaş yavaş organizasyon alanını doldurmaya başlamıştı.

Fethiye’de Gösterişli Açılış Organizasyonu

Fethiye Alfemo mağazası açılış organizasyonu için davetliler ve basın mensupları organizasyon alanına katılımı tamamladığında sunucumuz konuşmasını yapmak üzere mikrofon başına geçti. Fethiye Seydikemer kaymakamı, Belediye Başkanı ve Ticaret Odası Başkanının konuşmalarının ardından Seydikemer Müftüsü dua okudu. Hemen ardındansa protokol, kurdele kesme töreni için hazırdı. Karşılama hosteslerimiz özel olarak temin ettiğimiz açılış tepsisi ve kurdeleyi protokole takdim etti. Kurdele kesimi tamamlandığı esnada ise gazlı konfeti atımı gerçekleştirildi. Açılış organizasyonu gerçekleştirildiğinde ise davetliler Alfemo mağazasını ziyaret etti. Fethiye Alfemo mağazası açılış organizasyonu gösterişli ve dikkat çekici bir şekilde tamamlandı. Açılış organizasyonu hakkında detaylı bilgi almak için İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.